June 11, 201313 yr Ja procitao onih nekoliko koji se mogu naci u elektronskom izdanju. Dosta dobro. Pa atmosferi blize seriji koja je snimljena na engleskom, nego onoj na svedskom.
June 13, 201313 yr Author Да знам кад се вратим жанровској литератури. Сестра ми хвалила, а откад ме је навукла на Мартина опрезан сам... Edited June 13, 201313 yr by porucnik vasic
Create an account or sign in to comment