Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Bila je jaka epizoda, nema šta. Ja se sada ozbiljno nosim mišlju da batalim dok se nije skroz zakuvalo i da pogledam sve do kraja.

 

Definitivno najlepša stvar koja trenutno može da se vidi na televiziji skine s neta. Ujedno mi je i sinulo da luba ovo ne voli jer je ovo lažni krimić, odnosno nije krimi-triler sa aromom horora, nego nešto sasvim drugo.

Link to comment

Da, spominjali smo i tokom prve sezone da ovde fokus uopste nije na resavanju slucajeva, iako serija tehnicki pripada tom zanru. True Detective, da upotrebim najsveziji primer, je tip serije koju vise zanima kako, a Hannibal je zasto. 

 

Kad spomenuh TD, onima koji se tamo loze na one Ktulu fore (ko je reko Vini :mad:) i supernatural bi trebalo da se svidi i Hannibal, serija bas poseduje taj neki 1 oniricni kvalitet.

Edited by Calavera
Link to comment

Kapa dole Fulleru na bujnoj masti i miksu Busby Berkeley-ja i Jeepers Creepersa u kreiranju ljudskog murala. Stephen King da mu pozavidi na ideji..

 

Bedelia Du Maurier zbrisala ostavivsi parfem. Valjda ce se vratiti, ako serija pozivi do kraja sezone..

Link to comment

Pa posto je sve snimljeno i laceno nema zasto da ne pozivi. A i rece Fuller da je isplanirao 7 punih sezona ne nuzno na istoj mrezi.

Link to comment

Rejtinzi su jos gori nego prosle sezone, druga epizoda dobila 0.8 i pala za 27% u odnosu na premijeru. Samo se nadam da Fuller ima rezervnu opciju kad ga NBC bude sutnuo, recimo Netflix ili AMC.

Edited by Calavera
Link to comment

Da, bizarno. Najviše se napredovalo u radnji, a sve vreme imaš osećaj da se ništa ne dešava. Opet ću da pokušam da ne gledam do kraja sezone, pa da gledam đuture. Jebeš ti ovo kad čekaš sedam dana i onda dobiješ slabu epizodu, i dalje mi treba fiks.

Link to comment

Ja sam bila potpuno ubeđena, ne znam zašto, da je Krofordova žena umrla još na kraju prošle sezone. Zapravo, znam, svaki put je Džek tužno gledao u prazan krevet, pa sam, valjda zato i pomislila da je umrla.

 

BTW, jel ono beše Amanda Plamer?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...