Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

To se, naravno, nikada nece desiti jer postenog i normalnog sveta u Srbiji ima samo u tragovima. Tako nesto je rezervisano za zemlje tipa Svedske ili Norveske gde postoji osecaj solidarnosti prema zrtavama medijskog linca i javne odgovornosti da se posalje poruka vlastima da ako oni ne umeju da takav linc sprece gradjani su tu da ih podsecaju na to sta im je zakonska obaveza.
Ne bih rekao. Ima ljudi u Srbiji al su izgubili veru da bilo sta mogu da promene, pa i prosipanje govana kurvirskih.
Link to comment

malo sam pratio na početku ovu priči, čini mi se da je tu glavni lik humanitarka™ Tehvida Theaa Rekić, koja je maksimalno iskoristila jedno bolesno dete i njegovu dečačku želju da vidi idola i od toga napravila sebi promociju. Još prvi put kada su se masovno pojavili naslovi "poslednja želja malog ____ je da vidi Zlatana" je bilo osvrta na ulogu dotične.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
malo sam pratio na početku ovu priči, čini mi se da je tu glavni lik humanitarka™ Tehvida Theaa Rekić, koja je maksimalno iskoristila jedno bolesno dete i njegovu dečačku želju da vidi idola i od toga napravila sebi promociju. Još prvi put kada su se masovno pojavili naslovi "poslednja želja malog ____ je da vidi Zlatana" je bilo osvrta na ulogu dotične.
To je otprilike to. Osim što su tek nakon mjesec dana počeli malo ozbiljnije da obraćaju pažnju na lik i djelo humanitarke. Dva mjeseca se natakarili na čovjeka (Ibrahimovića) pa nikako da sjašu. Evo i kako je iz prve ruke izgledo taj put u Pariz, nema veze što su bolesno dijete izložili dodatnom belaju, bitno je da su se uslikale sa dalekovodom™ u pozadini. Ološi i lešinari.Čak je neki radijski voditelj dodijelio Ibrahimoviću nagradu -Šupak Godine-, fino čovjek odštampo plaketu i usliko je, naravno da je izazvo oduševljenje na fejsbucima i internetima, narod se oduševio nagradom pa balavi i takmiči se ko će više i kreativnije da popljuje i ponizi Ibru, a tek kakve se kletve upućuju na njegov račun, horor je kakva zloba izbija iz ljudi.Evo nagrade.urs5.jpg
Link to comment
malo sam pratio na početku ovu priči, čini mi se da je tu glavni lik humanitarka™ Tehvida Theaa Rekić, koja je maksimalno iskoristila jedno bolesno dete i njegovu dečačku želju da vidi idola i od toga napravila sebi promociju. Još prvi put kada su se masovno pojavili naslovi "poslednja želja malog ____ je da vidi Zlatana" je bilo osvrta na ulogu dotične.
Dakle treba doneti zakon o zastiti dece (i bolesne i zdrave) od medija, probisveta, karijerista a ponekad i roditelja. Pa jebote kakve jebene veze imaju stampani i elektronski mediji sa zeljom bolesnog deteta? Zar ne moze to u nekoj tisini, privatnosti jbt Edited by CowBoy
Link to comment
  • 2 weeks later...
e, ovako treba.
Vladimir Todoric@VladimirTodoric 11mNadam se da će moji dobri prijatelji sa B92 objasniti svima da je došlo do greške i da članak D Mašića ničijom naredbom nije skinut sa sajtaDejan Restak@DejanRestak 50m Ovo se još nije desilo. Tekst Dušana Mašića o novinarskoj etici povodom slučaja "Tijana" skinut sa B92, a potom i sa Monda. O čemu se radi?
može tekst sad ovde da se pročitahttp://www.6yka.com/...cu-ognjanovic … Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...