Jump to content
IGNORED

Sergej Trifunović i VB, licimur(tm) ili ne?


dillinger

Recommended Posts

Serdzo je samozadovoljan narcisoidna njuska koju sam imao prilike da trpim na drugom forumu ali mu se ne moze bas nista zameriti u ovom slucaju, cak naprotiv. Nek' clanovi DS lepo skupe ostatak svote za operaciju, a drzava da im otpise ostatak duga u ionako propaloj baci. Posteno.

Link to comment
Ti pratis Velikog Brata? Ti licno ili samo ovom prilikom iz nekih razloga stajes u odbranu gledalaca?Nekako mi to ne lici na tvoje ostale stavove kad je Umetnost u pitanju al ajde...
O, da, pratim, zbog sisa i spolovila, ali to nije tema. VB moze da se brani kako hoces, ali je to primerenije na deponiji:)
Link to comment
tako piše u vesti, da se situacija toliko pogoršala da su oni jedini prihvatili da to rade.
Koliko ja znam, niko osim tog lekara iz Hjustona nije želeo da radi operaciju.
ok, sad sam procitao da su u becu otkazali zbog zdravstvenih komplikacija do kojih je doslo, ali zar nisu dobili popust u hjustonu od 30% posle neke intervencije (ili kako vec)?nebitno... skupice se kinta, ali koliko sam shvatio treba barem jos 100-200k za postoperativni oporavak
Link to comment
Da li bi toliko podržavala da je to uradio na pozorišnoj predstavi i rekao nemojte dolaziti u pozorište, uplatite pare od karte za XY ?
Ne bih naravno ocekivala od glumca da tera svoju publiku, nego od pozorista da deo svog prihoda od prodaje karata daju u humanitarne svrhe.Naravno u nekom zamisljenom paralelnom svetu gde bi nasa pozorista imala prihode od kojih je to moguce uraditi, umesto da pabirche za svaku predstavu, prekrajaju kostime iz fundusa itd.
Link to comment
Dobro Aione objasnio sam razliku izmedju nazivanja nekoga snobom sa jedne ili nehumanim sa druge strane. U prvom slucaju je u pitanju reklama za kulturnu instituciju a u drugom humanitarna akcija.I jedna i druga akcija su uspele. E sad, meni nije cudno da ljudi pizde na nekoga ko kaze "hvala vam sto ne dolazite" (mada ovo moze trojako da se cita)Ali da popizdis na nekoga ko u ruci drzi broj ziro-racuna za donaciju bolesnom detetu, to je stvarno nenadjebivo dostignuce
Djavola moze da se tumaci trojako. Moze da se tumaci samo na jedan nacin - da u Srbiji kulturu promovisu ljudi koji su "fah-idioti", koji ne mogu da na svom maternjem jeziku izkazu iole smislenu poruku. Isto kao sto ti pizdis na lik promotera humanosti u Srbiji (pri tome nije porblematican samo ST), dozvoli da i mi mozemo da pizdimo na one koji uzimaju za pravo da promovisu kulturu.Ova dva slucaja imaju jednu zajednicku crtu. I medju gledaocima VB sigurno ima humanijih ljudi od S. Trifunovica, i medju posetiocima SB ima kulturnijih ljudi od ovih iz filharmonije.
Link to comment
Isto kao sto ti pizdis na lik promotera humanosti u Srbiji (pri tome nije porblematican samo ST), dozvoli da i mi mozemo da pizdimo na one koji uzimaju za pravo da promovisu kulturu.
... ne secam se da sam zabranjivao.
Ova dva slucaja imaju jednu zajednicku crtu. I medju gledaocima VB sigurno ima humanijih ljudi od S. Trifunovica, i medju posetiocima SB ima kulturnijih ljudi od ovih iz filharmonije.
Upravo.Druga zajednicka crta im je priroda viralnosti: svodi se na pokazivanje prstom u drugoga i recenicu "vidj' mu glave" Edited by CowBoy
Link to comment
O, da, pratim, zbog sisa i spolovila, ali to nije tema.VB moze da se brani kako hoces, ali je to primerenije na deponiji:)
Licimur! Licimur! :lolol:Ako tako kazes zaista bilo sta moze da se brani kako hoces, zasto uopste zauzimati stav po pitanju bilo cega, sto ljudi sto cudi, sve ima svoje...
Link to comment
... ne secam se da sam zabranjivao. Dozvoli sam upotrebio u smislu "prihvati". Eto i ja pizdim na ove iz filharmonije, a ne mogu da sastavim dve nedvosmislene recenice.
Link to comment
Ja bih rekla da je pitanje svih pitanja na ovom topiku - zasto je taj Sergej veca faca od mene??!! :fantom:
:lol: bice da je to sustina. Mada, kaki je Sergej, tesko da postoji veca faca od njega.Sad se setih jedne (inace lepe i duhovite) devojke koja je bila visoka oko metar i cetrdeset i nesto, ali kada je vidis na ulici onako sa podignutim nosem i nacinom hoda/shepurenja, dodas joj jos pola metra :D Edited by CowBoy
Link to comment
Ja bih rekla da je pitanje svih pitanja na ovom topiku - zasto je taj Sergej veca faca od mene??!! :fantom:
Vaistinu. Ali sad bar znamo šta je potrebno da ispadnemo face bar u svojoj sredini. Trk do Meka da se proderem na tamošnje klince da izdvoje za bolesnog drugara mesto što se tove, ili do pedikir salona da udarim na savest žena da se otvore za još jedan mamograf. Žrtva i troškovi minimalni a dobitak višestruk Edited by dillinger
Link to comment
:lol: bice da je to sustina. Mada, kaki je Sergej, tesko da postoji veca faca od njega.
jos samo da kupi upaljac, supak jedan grebatorskienemoj mc da im diras, sve moze, ali mc ne moze Edited by fragand
Link to comment
Jedina svetla tacka te predstave je karton sa ziro-racunom.
pa cela predstava je i upriličena da bi se skrenula pažnja na karton sa žr. ostalo je u drugom planu. akcija uspela. barem su kod mene ostali skrajnuti ti njegovi haiku rantovi.ok ako ti se ne sviđa nastup, pomenuo je institucije koliko je mogao u onom dvominutnom verglanju.a za jednokratnost - ne očekujem od samo jednog njega/ jednog bilo koga da pokrene nešto višekratno (doduše, brat mu je pokrenuo čitavu igranku oko licaulice, ali je za to trebalo vremena + još ljudi). u jednoj ovakvoj stani-pani hitnoći ovo je najveći domet relativno eksponiranog pojedinca.sve u svemu, razlikuju nam se perspektive i to koliko važnosti pridajemo pojedinim segmentima te akcije i to je to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...