Jump to content
IGNORED

Kuvajmo sa Wallom


wall

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    381

  • renne

    113

  • aram

    105

  • Аврам Гојић

    93

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa koliki je to kolac kad ide 3 kasike od svega? :mellow:
ne 3 kašike od svega, nego na 1 jaje po 3 kašike od svega sad zavisi koliki ti je pleh i uopšte koliki kolač hoćešrecept je znači rastegljiv Edited by duda
Link to comment

šta je sa ovim forumom, kakve su sad ovo budalaštinetj.ne mogu da editujem, a ni da postujem osim iz full editorao jbt

Edited by duda
Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel ima nesto jednostavno (slano) za pravljenje, a da je sito da se jede, da u sebi ima neko meso (govedinu npr, to imam), krompir. Moze i paradajz, cluk, bluk. Da ne treba rerna (ne radi trenutno), da nema previse seckanja, i da nema egzoticne sastojke (kao recimo nesto sto ima samo na pijacama na Balkanu...)Moze predlog, a moze i link ako je nesto vec bilo...

Link to comment

jel meso mleveno?btw podstaknuta aramovom ljubavlju prema pomorandžama u obliku salate, ubacih sad za vikend u jednu eksperimentalnu mešanu salatu (zelena + paradajz + peršun + kukuruz + šargarepa) i polovine režnjeva pomorandžei dobro je ispalo, a i okolni narod je bio prilično oduševljen :)

Link to comment

OK je to, zvuci savrseno... Jedino sto se inace udavih od paste, tako da bih to preskocio barem jednom. :DMislio sam nesto onako domacinski...sta treba za govedji paprikas? Ili tako nesto... Lupam, nemam pojma, ne mogu vise spagete i jaja, pomagajte.

Link to comment

eh, pa može se tu igrati svakojakonpr prvo iseckaš crni luk i pržucneš na ulju, pa onda ubaciš seckano meso i propržišpa onda ubaciš paradajz i krompir i malo vode i dinstaš dok krompir ne bude gotovpa na kraju dodaš beli luki eto :)

Link to comment
eh, pa može se tu igrati svakojakonpr prvo iseckaš crni luk i pržucneš na ulju, pa onda ubaciš seckano meso i propržišpa onda ubaciš paradajz i krompir i malo vode i dinstaš dok krompir ne bude gotovpa na kraju dodaš beli luki eto :)
i papriku eventualno, missim posto je paprikas :P
Link to comment

Dajte malo detalja... jes da nisam Wall, i da bi mi neki izgleda rado preporucili mishomor za paprikas... ali osta ja gladan da nije Amelije.

Link to comment

<_<Ne dozvoljavam da budem etalon neumeća.Ja sam kuvao paprikas bez paprike a od belog mesa i pavlake dok si ti... Nešto radio... :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...