Jump to content
IGNORED

Planinarenje i hajking


barrcode

Recommended Posts

Jel može preporuka za neke planinarske cipele?

Namena bi im bila malo šetanja po snegu (npr. sankanje sa detetom na Divčibarama), šetanje po gradu kada padne sneg i poneko planinarenje van zimskog perioda.

Plan mi je da ih kupim sada kada su popusti i da mi traju neko pristojno vreme (npr. 5 godina). Cena po mogućstvu ne preko 15k.

 

Ovo mi se svidelo, ali ne mogu da nađem broj:

BK.jpg

segsi...

Link to comment

 

Upravo stigle. Ima ekstra popust na Iglusport.rs, ja ih gledao pre dva-tri meseca i cena im je bila 37000, danas ih platio 21.000 uz 45% snizenje. 

Slike da okacish gde god da te noge odnesu u ovim cipelama™. 

Link to comment

34389-2404141526511625728449.jpg

 

Upravo stigle. Ima ekstra popust na Iglusport.rs, ja ih gledao pre dva-tri meseca i cena im je bila 37000, danas ih platio 21.000 uz 45% snizenje. 

 

Meni bogme deluje kao cipela za zimske uslove?

Sa druge strane ove su mi primamljive skroz:

 

http://iglusport.rs/akcija/sni%C5%BEenja/akcija/t-advanced-gtx-men

 

Bio sam ja po cipele pred kraj prošle sezone ali je izbor bio UŽASAN, mammut modeli bukvalno 2, 3 godine stari.

Edited by Mil@n
Link to comment

Pogledaću, ja planirao 1 Dolomite od 20 000 u sport visionu, i uopšte nisu išle na popust, samo povučene, ostale neke karimor od 5000 u koje bi voda ušla i u pustinji.

 

Sent from my x600

Link to comment

Meni bogme deluje kao cipela za zimske uslove?

Sa druge strane ove su mi primamljive skroz:

 

http://iglusport.rs/akcija/sni%C5%BEenja/akcija/t-advanced-gtx-men

 

Bio sam ja po cipele pred kraj prošle sezone ali je izbor bio UŽASAN, mammut modeli bukvalno 2, 3 godine stari.

 

Ja sam hteo prvo da uzmem te sto si ti gledao, medjutim u medjuvremenu je izaslo ovo snizenje i nisam mogao da odolim. Zvao sam da ih pitam da u kojim uslovima mogu da se nose posto na sajtu pise da ove plave idu do -20, i rekose mi da su univerzalne. Malo sam ih nosio i definitivno ne stvaraju osecaj preterane topline stopalu, kao sto je to slucaj sa Adidas climalite cipelama za hajking koje imam. U njima mi je nozi bilo vruce i na -15 proslog novembra-decembra :D. Ja se nadam da cu krajem ove i sledece godine imati vise uspona u zimskim uslovima, tako da ce dobro doci.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

 Ja se nadam da cu krajem ove i sledece godine imati vise uspona u zimskim uslovima, tako da ce dobro doci.

 

To u svakom slučaju menja stvar, pošto meni nisu ni u planu.

 

Nego, konsultovao sam znalca, on mi preporučio ove, i kaže da se manem "precenjenih" brendova tipa mammut. :D

 

Mislim da ću da pikiram na ove druge.

 

 
Link to comment

Pogledaću, ja planirao 1 Dolomite od 20 000 u sport visionu, i uopšte nisu išle na popust, samo povučene, ostale neke karimor od 5000 u koje bi voda ušla i u pustinji.

 

Sent from my x600

Hteo sam da istaknem kako su ih sklonili bez rasprodaje, pa sledeće sezone ih vraćaju kao novu kolekciju, ili zaista vrede ni din manje od tih 20000.

 

Sent from my x600

Link to comment

 

To u svakom slučaju menja stvar, pošto meni nisu ni u planu.

 

Nego, konsultovao sam znalca, on mi preporučio ove, i kaže da se manem "precenjenih" brendova tipa mammut. :D

 

Mislim da ću da pikiram na ove druge.

 

 

 

 

Možda je Mammut precenjen, možda i nije, ali Planika svakako pravi vrhunsku obuću po pristupačnijim cenama.

Link to comment

Karimor kupi ako ti trebaju cipele da prošetaš po gradu... nekoliko puta pre nego što se raspadnu.

Kad su oni poceli da prave cipele?? Ranije su se drzali onoga sto znaju - ostala™ oprema - nikako obuca... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...