Jump to content
IGNORED

Dečiji filmovi


Razzmatazz

Recommended Posts

Imamo kocku kockicu - to, kao i deo domaćih filmova može i sa yt da se skine. Još neke dodatne dvd-ove u domaji kupili.Ali gledam ipak dečije filmove, da zamene malo crtaće, pošto dokumentarci i emisije za decu već imaju prođu. Bez mnogo nasilja, mada je Star Wars bio neizbežan.Pipi Duga Čarapa, Hajdi. Taj Neverending Story imam, kao i Willow. Mada je tu radnja za njih već malo komplikovana za praćenje.

Link to comment
ajd šibni na pm linkove za opstanak(srpski)ne bilo ti zapoveđeno :)
+ mnogo :)
+10^62baš sam skoro pričala koaliciji kako moram nekako probati nabaviti jednu super dokumentarnu emisiju na srpskom koju smo obožavali kad sam bila mala
Link to comment

Ajd da se prisetim sta je mom sinu bilo najdraze:Mary Poppins, Babe (onaj o prasetu), The Secrett of Roan Inish, Le Ballon Rouge, The Black Stallion, Jumanji, Flight Of The Navigator, Nanny McPhee, Lassie (iz 2005.), Matilda, Karate Kid, Cry-Baby, Grease...tako, nalupetao iz glave sve cega sam se setio, nadam se da ce pomoci :)

Link to comment

za slucaj da se trazi domace, meni su i vuk samotnjak i vlak u snijegu bili ok, ali sad su vjerovatno dosta zastarjeliorlovi rano lete i druzina pere kvrzice takodjecarobna suma i srodni crtacikratka serija 'lazes, melita'imaju hrvati i ponesto valjano iz novije produkcije, naletala sam na tv-u, ali ne znam naslovejel se sjecate filma 'amazing cosmic awareness of duffy moon'?e, taj sam obozavala.jedva ga nadjoh onlajn prije godinu-dvije.

Edited by morgana
Link to comment

Ma da, ima dosta stari domaćih filmova za decu koji su nekako povezani sa WW2 tematikom, a ne verujem da današnji klinci mogu da povežu to na način na koji smo mi to radili. Pogotovo kad bih pokušao da objasnim ovoj mojoj ko su ti zli Nemci, pošto ovi koje ona zna nisu uopšte zli - prave karnevale i bacaju bombone deci.Ovaj današnji "dečiji program" je takvo smeće da je to neopisivo. Prosto čovek ne zna da li da decu zaštiti od tog sranja i onda dođu nepripremljena u svet zavisti, popularnosti, para i ostalog - ili da im daš to da gledaju, pripreme se i pretvore u ko zna šta.

Link to comment

ovaj kusanov noviji se zove 'koko i duhovi'a ima jos jedan odlican, mozda ce neko znati, isto hrvatski od prije par g: klinka koja je bijesna na roditelje zacara ih tako da ostaju s one strane tv-a. nisam vidjela sam pocetak, ne znam naziv.

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...