Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sledeći ugovor će verovatno potpisati sa Bucsima za $10 miliona, a Seattle će uzeti opet nekog korisnog CB-a u 4. rundi za 500k...
kad se ovo procita, dodje se do zakljucka da je svaki CB od pola milke u klasi shermana. sijetl je usralo kada su ga uzeli jer prosecan CB u toj cenovnoj klasi / petoj rundi drafta nema sanse da smisleno odigra protiv nekog vrhunskog WRa
Link to comment

Steta jedino sto mr constant nije u stanju da trci, a da se ne saplete o sopstveno stopalo. U tom slucaju ne bi gledali gnusne Ravense na pobednickom postolju.

Link to comment
1) CB ti uzima $16 miliona u seleri kepu? Ostaje ti još 90 miliona za 53 igrača... Za 16 milki možeš da uzmeš sve startne defanzivne bekove i da to funkcioniše. Zna se gde treba da idu pare u odbrani: pass rush ili vrhunski MLB, sve ostalo može da se nađe za dž.2) CB koji ti uzima $16 miliona je proveo prošlu sezonu pored tv-a.3) Revis nije AP, pošto je AP ceo svoj život potpuno posvetio oporavku, a ne tvitovanju i svađanju sa raznim likovima na socijalnim™ mrežama4) Niko nije kriv upravi Jetsa što ne umeju da odaberu pick, a čini mi se da to više ima veze sa Ryanom, nego sa GM-om, koga su promenili.
apsolutno se slazem sa tobom. recimo, Brooks, Lynch i Ronde su go kurac i mogli su biti menjani sa bilo kime drugim, opet bi to bila odlicna odbrana. doduse, rekao si da je i Sapp go kurac, pa ne znam samo kako je takva odbrana ikada uzela titulu...kakve veze ima sto je Revis bio povredjen? mi imamo prostora u salary capu, pun kurac prostora zapravo, tako da je jedina opasnost da izgubimo pik prve runde. hoces da kazes da Revis nije vredan te kocke?prosle godine si kenjao kako smo pretplatili Nicksa, jer boze moj, takve pare se ne daju na guarda... pa se OL raspala kada se Nicks povredio.sto se tice toga kako ga niko nije vise postovao u svacionici i kako je picka koja samo kuka, jel se meni ono cini da je i VJax samo kukao kako nije dovoljno placen? mislim da nisi za njega nista komentarisao, ali covek je ubio sezonu i niko nije imao primedbe na njega.za kraj, taj pik trece runde sto se spominjao da nisu dosli glupi Bucsi je ono sto bi Jetsi dobili da je otisao kao FA na kraju sledece sezone, tako da ocigledno ne znas o cemu pricas.mi smo dali ogromne pare za CB, dali smo ogromne pare za guarda, uradili sve sto, po tebi, ne treba da se radi, i sada cemo da idemo lepo u play off.ovo je sjajan posao Bucsa, jer ne dugujemo nista Revisu kada god da ga oteramo, a sigurno bih radije rizikovao sa povredjenim Revisom nego zdravim pikom prve runde. stavise, mislim da su statisticki vece sanse da se Revis potpuno oporavi nego da ubodes odlicnog igraca u prvoj rundi
Link to comment
apsolutno se slazem sa tobom. recimo, Brooks, Lynch i Ronde su go kurac i mogli su biti menjani sa bilo kime drugim, opet bi to bila odlicna odbrana. doduse, rekao si da je i Sapp go kurac, pa ne znam samo kako je takva odbrana ikada uzela titulu...
pa je opet Dexter Jackson bio MVP finala. koji je tada igrao za kikiriki. da ne kažem da je tampa tada imala 2 vrhunska trenera, a pre toga je takođe imala dandžija koji je udario temelje dobrog tima.
kakve veze ima sto je Revis bio povredjen? mi imamo prostora u salary capu, pun kurac prostora zapravo, tako da je jedina opasnost da izgubimo pik prve runde. hoces da kazes da Revis nije vredan te kocke?prosle godine si kenjao kako smo pretplatili Nicksa, jer boze moj, takve pare se ne daju na guarda... pa se OL raspala kada se Nicks povredio.
lolqed
sto se tice toga kako ga niko nije vise postovao u svacionici i kako je picka koja samo kuka, jel se meni ono cini da je i VJax samo kukao kako nije dovoljno placen? mislim da nisi za njega nista komentarisao, ali covek je ubio sezonu i niko nije imao primedbe na njega.za kraj, taj pik trece runde sto se spominjao da nisu dosli glupi Bucsi je ono sto bi Jetsi dobili da je otisao kao FA na kraju sledece sezone, tako da ocigledno ne znas o cemu pricas.mi smo dali ogromne pare za CB, dali smo ogromne pare za guarda, uradili sve sto, po tebi, ne treba da se radi, i sada cemo da idemo lepo u play off.
:rolf:
ovo je sjajan posao Bucsa, jer ne dugujemo nista Revisu kada god da ga oteramo, a sigurno bih radije rizikovao sa povredjenim Revisom nego zdravim pikom prve runde. stavise, mislim da su statisticki vece sanse da se Revis potpuno oporavi nego da ubodes odlicnog igraca u prvoj rundi
Misliš, tim mu duguje 16 milki svake sezone, a ako se povredi, onda će vlasnik da uštedi 16 milki iz seleri kepa, a tim će imati 16 miliona manje da potroši na igrače koji mu zaista trebaju. Nicks i Revis pola seleri kepa, gard i korner, vrhunski timovi se valjaju od smeha na ovu pomisao. Realno, tebi nije sumnjivo da se samo jedan tim javio da obavi trejd za Revisa?
Link to comment
pa je opet Dexter Jackson bio MVP finala. koji je tada igrao za kikiriki. da ne kažem da je tampa tada imala 2 vrhunska trenera, a pre toga je takođe imala dandžija koji je udario temelje dobrog tima.
sve je to istina, ali temelji tog dobrog tima su bili Sapp(za kojeg si tvrdio da je go kurac), Brooks i Lynch(za koje tvrdis da igraju na nebitnim pozicijama). zapravo najvazniji covek u toj odbrani je bio Derrick Brooks. ako imas takvog igraca onda njemu dajes pare a ne Obenu ili Bull Johnsonu. SB je uzeo tim koji je imao jednog premium DE, go kurac na LT i QB, suvi prosek na MLB, gde su WR bili jebeni Meshawn i McCardell koji je tada imao jedno 60 godina(a odlucujuci potez na putu je napravio JJ jer su ova dvojica ionako samo kukali), znaci dobar tim jeste bio postavljen, ali su osnove tog tima bili WLB, SS, DT(za kojeg, ponavljam, ti tvrdis da je go kurac) a ceo napad se svodio na zivotinju od FB i postulat "kako doci do 3 and out i ne izgubiti loptu". znaci bukvalno samo jedna zver od igraca na svim tim kljucnim pozicijama koje si spomenuo(ili je i Simeon Rice kao i Sapp go kurac?) i opet smo izdominirali. a ta odbrana sa preplacenim igracima na kljucnim pozicijama je u playoffu postigla vise poena nego sto ih je primila...vidis, Revis spada u tu vrstu igraca, koji su toliko dobri da vrede velike pare iako ne igraju QB/LT/WR/DE, jer ja ne kapiram zasto bi ti dao QB 15M po sezoni kada on vredi 2Ma sto niko drugi nije hteo da plati Revisa, to je problem tih drugih. ponavljam, videcemo kako ce Revis odigrati sezonu. mi imamo 28 milki viska u salary capu ove sezone, dali smo 16 na Revisa, ostalo nam je 12, sasvim dovoljno da se potpisu rookies i pokupi jos neki FA ako naidjemo na ono sto nam treba. ako covek sledece godine ne bude igrao, mi cemo moci predvidjenih 16 miliona da potrosimo na igrace koji nam "zaista trebaju", kao recimo Ravensi koji ce opet da budu SB prvaci jer su im otisli nebitni igraci a pare su dali na QB... mada mi nije jasno kako su to bili prvaci ove godine kada im je MLB bio najgori igrac na terenu a QB im igrao za kikiriki, dok su pare dobijali tamo neki safety i slicni papagaji
Link to comment
Majku mu! Ovi pokupili linijaša, a očekivao sam da će se nakon odlazaka Osija i Čejsa ići da se pokrpi nešto u odbrani.
Uspešne ekipe uzimaju onog ko im je prvi na listi u trenutku biranja...Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment

ok, jedini smo uzeli qb-a u rd1.znalo se da će billsi uzeti jednog u rd1 ili 2. u rd2 su imali 41. pick a nekoliko timova koji su pikirali qb-a su imali pickove pre toga u rd2.sviđa mi se trade down sa 8 na 16, dobili su pick u rd 2 i 7 i zamenili mesta u rd3 (71 za 78). očigledno je da su uzeli onoga koga su hteli, a da je priča oko nassiba i barklija bila varka. izgleda da je bio i konsenzus pick GM-a i HC-a tako da, jbg, live by the qb die by the qb.amazing stat: ej manuel je prvi qb koga su billsi pokupili svojim 1. pickom na draftu. ikad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...