Jump to content
IGNORED

NFL 2013


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    138

  • Prospero

    132

  • teacher

    107

  • Frank Pembleton

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 reči: torn ACL
dve reci: adrian petersoniako mi je krivo sto ide iz jetsa, nadam se da ce se potpuno oporaviti i nastaviti da kara WR.ove diljem ligeedit: 6 godina-96milijuna, ne zna se koliko garantovanoglupi jetsi dobili samo ovogodisnji 1st rounder i 3rd rounder sledece godine <_< Edited by Zverilla
Link to comment

all day je uniquejetsi su malo očistili cap space i otškrinuli vrata rebuild-a. otvoriće ih širom odlaskom/benchovanjem sanchize-a :)

Link to comment

bucsi odradili maestralno ovaj transfer: revis nema ni dolara garantovanih para, dali pik u draftu gde se svi slazu da je prva runda jadna(koji je njemu kurac? pa odsecice mu glavu za 3-4 godine kako god da igra. + ako obnovi povredu: cao-zdravo, skupljace stare novine za koju godinu)a sancez ce ili da razbije ovu sezonu ili ce da bude otpusten. sa onolikim ugovorom, boga nema da bude na klupi

Edited by Zverilla
Link to comment
bucsi odradili maestralno ovaj transfer: revis nema ni dolara garantovanih para, dali pik u draftu gde se svi slazu da je prva runda jadna(koji je njemu kurac? pa odsecice mu glavu za 3-4 godine kako god da igra. + ako obnovi povredu: cao-zdravo, skupljace stare novine za koju godinu)a sancez ce ili da razbije ovu sezonu ili ce da bude otpusten. sa onolikim ugovorom, boga nema da bude na klupi
Kad se stručnjaci™ slože da je prva runda jadna, posle par godina se ispostavi da se radi o najboljoj klasi u poslednjih par godina... Realno, to su isti stručnjaci koji su ocenili Džamarkusov prvi pik kao sjajan jer ovaj može da baci 60yd iz sedećeg položaja... Pošto sam pratio kako stručnjake™ tako i sam combine i NCAA sezonu, mogu samo da se grohotom nasmejem na ocenu da je prva runda jadna. To što možda nema franšajz QB-a u prva 3 pika, to nema veze sa jadnošću prve runde, jer ima sjajnih igrača.S druge strane, dati 16 miliona za poluzdravog CB je bolest. Po meni je bolest te pare dati i za zdravog CB. Iako pare nisu garantovane, to znači da se ipak broje u seleri kepu, samo će vlasniku Bucsa uštedeti koji dinar ako se ovaj opet povredi. Što se Jetsa tiče, najbolji potez koji su mogli da urade trenutno je ovaj. Niko drugi im nije nudio ništa više za Revisa, pominjao se pik treće runde, ali to je sve, dok nisu došli luzeri da im daju pik prve runde. Revis je izgubio svaki uticaj na tim u svlačionici, pogotovo od kada je počeo da kuka i zapomaže kako ga tim ne poštuje, dok je pre par sezona baš on taj isti tim ucenjivao i cenjkao se do poslednjeg dolara. Takođe, obzirom kako je igrao Cromartie, Jetsi neće puno izgubiti u samoj igri, pogotovo što mogu sa 2 pika prve runde da odaberu jednog od odličnih CB-ova sa ovog drafta.
Link to comment

sto se tice "ucenjivanja tima" - ja to podrzavam.tim nikad nema problem da otpusti ili ucenjuje igraca da smanji ugovor. tako da skotove treba gaziti.za tampu: jedini rizik u koji su se upustili je upravo salary cap hit. i nista vise. (ne zaboravi da vlasnici klubova itekako vode racuna i o pravim parama koje moraju da isplacuju igracima, ne samo o salary capu poput navijaca)ako se oporavi - placaju top dollar za top CB (ikada?) u ligi. sto je ok.ako se ne oporavi, ili opet povredi - leti napolje.+ kao sto rekoh, za par godina kada ne bude fizicki toliko spreman, moci ce da ga fino ucene da smanji ugovor ili dobije noguza jetse&draft: naravno, kakvi su igraci videce se tek za nekoliko godina. veci problem dzetsima je sto oni nisu pokupili izvanrednog igraca u draftu jos od revisa. tako da je pitanje kako ce iskoristiti ove pick.ove. narocito ako se uzme u obzir da trougao vlasnik-GM-trener imaju totalno drugacije ideje i vizije (vlasnik nema nikakvu ali se debelo mesa u odabir igraca, GM hoce da pravi tim za buducnost, rexu treba quickfix da prezivi ovu godinu)

Edited by Zverilla
Link to comment
sto se tice "ucenjivanja tima" - ja to podrzavam.tim nikad nema problem da otpusti ili ucenjuje igraca da smanji ugovor. tako da skotove treba gaziti.za tampu: jedini rizik u koji su se upustili je upravo salary cap hit. i nista vise. (ne zaboravi da vlasnici klubova itekako vode racuna i o pravim parama koje moraju da isplacuju igracima, ne samo o salary capu poput navijaca)ako se oporavi - placaju top dollar za top CB (ikada?) u ligi. sto je ok.ako se ne oporavi, ili opet povredi - leti napolje.+ kao sto rekoh, za par godina kada ne bude fizicki toliko spreman, moci ce da ga fino ucene da smanji ugovor ili dobije noguza jetse&draft: naravno, kakvi su igraci videce se tek za nekoliko godina. veci problem dzetsima je sto oni nisu pokupili izvanrednog igraca u draftu jos od revisa. tako da je pitanje kako ce iskoristiti ove pick.ove. narocito ako se uzme u obzir da trougao vlasnik-GM-trener imaju totalno drugacije ideje i vizije (vlasnik nema nikakvu ali se debelo mesa u odabir igraca, GM hoce da pravi tim za buducnost, rexu treba quickfix da prezivi ovu godinu)
1) CB ti uzima $16 miliona u seleri kepu? Ostaje ti još 90 miliona za 53 igrača... Za 16 milki možeš da uzmeš sve startne defanzivne bekove i da to funkcioniše. Zna se gde treba da idu pare u odbrani: pass rush ili vrhunski MLB, sve ostalo može da se nađe za dž.2) CB koji ti uzima $16 miliona je proveo prošlu sezonu pored tv-a. 3) Revis nije AP, pošto je AP ceo svoj život potpuno posvetio oporavku, a ne tvitovanju i svađanju sa raznim likovima na socijalnim™ mrežama4) Niko nije kriv upravi Jetsa što ne umeju da odaberu pick, a čini mi se da to više ima veze sa Ryanom, nego sa GM-om, koga su promenili.
Link to comment

1) hoces najboljeg igraca na poziciji, koji je u prethodnih 5 sezona dozvolio 8TDova iako je stalno cuvao najbolje hvatace - plati. ovih za dz je tampa vec imala ko pleve pa im ocigledno nisu radili posao.2) no pain no gain. da, rizik postoji da li ce se oporaviti i igrati na istom nivou. ali je u ovom slucaju finansijski rizik za tampu prilicno ogranicen.

Link to comment
1) hoces najboljeg igraca na poziciji, koji je u prethodnih 5 sezona dozvolio 8TDova iako je stalno cuvao najbolje hvatace - plati. ovih za dz je tampa vec imala ko pleve pa im ocigledno nisu radili posao.2) no pain no gain. da, rizik postoji da li ce se oporaviti i igrati na istom nivou. ali je u ovom slucaju finansijski rizik za tampu prilicno ogranicen.
pa dobro, tampa je jedinstven slučaj po pitanju haotičnosti i nemanju smisla u njihovim potezima. šta fali CB Bearsa koji primaju 3 miliona godišnje ili Baltimorea gde je to još i manje. šta ti govori to što su samo Bucsi bili zainteresovani za ovo?Ograničenosti finansijskog rizika se ogleda sa samo u buđelaru vlasnika, a nikako i na ceo tim, pošto se jelte te pare na početku sezone broje u seleri kep. Mislim, kojeg normalnog navijača boli ona stvar za vlasnikove pare. Edited by teacher
Link to comment

Koliko su recimo plaćeni Sherman i Browner iz Sijetla?Pitam zato što je za mene Sherman top CB u ligi. ( moj subjektivni stav koji ne mora da bude tačan )

Link to comment
Koliko su recimo plaćeni Sherman i Browner iz Sijetla?Pitam zato što je za mene Sherman top CB u ligi. ( moj subjektivni stav koji ne mora da bude tačan )
Sherman $600k, Browner $550k :fantom:
Link to comment
pa dobro, tampa je jedinstven slučaj po pitanju haotičnosti i nemanju smisla u njihovim potezima. šta fali CB Bearsa koji primaju 3 miliona godišnje ili Baltimorea gde je to još i manje. šta ti govori to što su samo Bucsi bili zainteresovani za ovo?Ograničenosti finansijskog rizika se ogleda sa samo u buđelaru vlasnika, a nikako i na ceo tim, pošto se jelte te pare na početku sezone broje u seleri kep. Mislim, kojeg normalnog navijača boli ona stvar za vlasnikove pare.
tampa je jedna od retkih koji su imali vec dovoljno lufta u salarycapu da ga priuste.a prateci tvoju logiku, svaki pravi navijac bi smatrao nedopustivim da se salari kep ne iskoristi do daske, right?(+jednako kao sto navijace zaboli za gazdine pare, tako i gazde klubova zabole za navijace, ipak su im mnogo draze pare. a oni su ti koji odlucuju)
Sherman $600k, Browner $550k :fantom:
sto govori sta?apsolutno nista.(jer je jos na ruki ugovoru iz 5te runde)pravo pitanje koliki ce mu biti sledeci ugovor.edit2: da se razumemo - ne branim ja tampin stav da uzme najboljeg CB.a u ligi i plati ga suvim zlatom. da li ce im to doneti titulu ili ih dovesti blizu? ne. ali obzirom da su se vec odlucili za takav korak, mislim da su dobro prosli, obzirom na ogromnu fleksibilnost u ugovoru koja radi u njihovu korist. oni revisa nece placati ove pare vise od 2 godine, onda ce biti njiohva kuckica i morace da pristane da igra za mnogo manje. Edited by Zverilla
Link to comment
tampa je jedna od retkih koji su imali vec dovoljno lufta u salarycapu da ga priuste.a prateci tvoju logiku, svaki pravi navijac bi smatrao nedopustivim da se salari kep ne iskoristi do daske, right?(+jednako kao sto navijace zaboli za gazdine pare, tako i gazde klubova zabole za navijace, ipak su im mnogo draze pare. a oni su ti koji odlucuju)sto govori sta?apsolutno nista.(jer je jos na ruki ugovoru iz 5te runde)pravo pitanje koliki ce mu biti sledeci ugovor.
Sledeći ugovor će verovatno potpisati sa Bucsima za $10 miliona, a Seattle će uzeti opet nekog korisnog CB-a u 4. rundi za 500k...Jbg, tako stvari stoje. Ozbiljan tim ne daje više od 10 miliona na CB i to samo ako je dotični mr constant, npr Champ Bailey .Tampa trenutno ima para da plati ACL rekonvalenscenta, ali pitanje je šta će raditi ako nekad žele da idu dalje od plasmana nadomak plejofa, jer neće biti prostora za potpisivanje boljih igrača koji imaju stvaran uticaj na rezultat.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...