Jump to content
IGNORED

Кругови (2013)


Zverilla

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    19

  • kobni zelaya

    8

  • Zverilla

    7

  • salerokada

    7

Ja gledao na projekciji za novinare.Meni dobar film mada malo Srdan Golubović upada u rutinu.Zapravo me zanima kakav će mu biti sledeći film.Ako bude ličio na Klopku i Krugove onda je on udario u zid...Send from WC šolja by BVK

Link to comment

Pa šta sad, ne smemo da se zajebavamo na račun filma, zato što je takva tema? Film je film, a život je život. Niko se ne zajebava na račun poginulog vojnika.

Link to comment

Ja nacelno ne volim goluboviceve filmove. njemu jednostavno uvek fali ono nesto da ociglednu filmsku pismenost i uigranu produkciju pretvori u film koji ce biti nesto vise od mazohistickog moralizatorstva malogradjanina kao zrtve. e sada za domaci film je vec velika stvar da o njemu moze da se misli pa cak i lose posto je nasa filmska produkcija cesto s onu stranu razuma.

Link to comment
al fakat su mi neodgovarajuce fore.
Nisu što se mene tiče.et kimFali mu talenta i autentičnosti. On je školski primer za to. Mada, nije isključeno, naročito ako ga u životu nešto gadno drmne, da bi mogao i da stekne dušu kao umetnik, jednog dana.
Link to comment
Nisu što se mene tiče.et kimFali mu talenta i autentičnosti. On je školski primer za to. Mada, nije isključeno, naročito ako ga u životu nešto gadno drmne, da bi mogao i da stekne dušu kao umetnik, jednog dana.
pa sad, mislim da je njegov prethodni film (klopka) primer nerazumevanja konteksta u kojem neko stvara. to je film u kojem glogovac kao indijanac u apokaliptu bezglavo trci naokolo u pokusaju da spasi sina a u sudaru sa civilizacijom koju ne razume. najzanimljiviji momenat je tu zapravo njegov odnos sa anicom dobrom koja bi mogla da se cita kao cvoriste glogovcevih fantazija i libidinlane investicije za izlazak iz klopke ali to je nedoreceno i svedeno na jedno babsko 'njih je spojio bol'.
Link to comment

Ne verujem da je on baš o tome razmišljao, mada ko zna. Ajd da budem pošten pa da kažem da se kao producent zato odlično pokazao, a i ok je on negde lik.to je to od mene na ovom topiku više ne pišem, neka mi revnosni moderator izbriše i ove ostale postove koje mi nije izbrisao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...