Jump to content
IGNORED

Mleko


yolo

Recommended Posts

a sta je sa sirevima? ne pijem mleko i jogurt ali tamanim imlekove kackavalje.
Pa svakako su i sirevi zaraženi ako su pravljeni od zaraženog mleka.Problem je koliko sam ja shvatio kukuruz od ove sezone, neka me ispravi neko ako grešim.Znači, tom logikom neki tvrdi sirevi koji imaju duže vreme zrenja i proizvedeni su mesecima pre nego što ih ti kupiš nisu problematični za razliku od mleka koje se proizvodi danas za sutra.Pored toga, mnogi tvrdi sirevi na nasem tržištu su ionako uvozni. (iz Hrvatske :P )Inače, šta ja da kažem, svakodnevno konzumiram čašu do dve jogurta, + sireve i to najčešće mlade.
Link to comment

nachi koje su shanse da cemo videti spisak, 29-od-35? to ce biti revolucija!kao one zime kad se nikom nije isplatilo da pravi mleko, osim shapchanima, pa su prodali bogaoca te sezone <_<

Link to comment
ok, ajmo konstruktivnije: koja postoje strana mleka na trzisu ?meggle je slovakia, al se bese proizvodi ubosni, right ?
Megle je kupio neku našu mlekaru i proizvodi se ovde. U Nišu ili Kragujevcu, tako nešto.
Link to comment

Ja imam ekstra dobre šanse za pobednički gubitnički krug , volim jednom nedeljno da pohasam kačamak sa puno mleka i sira. Pa pošto ožednim predveče opet sve zalijem sa 2 čaše mleka :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...