Jump to content
IGNORED

Drustvene igre aka Gaming Unplugged


Aće

Recommended Posts

19 minutes ago, bags said:

Inace igu imamo par godina i uvek je meni bila nekako dosadna ali juce sam konacno shvatio zasto je toliko popularna.

Zato što si pobedio? :D

 

U drugim vestima i domaće kompanije ulaze na tržište. Laguna/Delfi otvorili klub za igranje u SKCu. Nisam bio ali koliko vidim 300 dinara ulaz + služe piće unutra.

  • Haha 1
Link to comment
18 minutes ago, *edited by mod said:

Zato što si pobedio? :D

 

Sigurno je i to doprinelo.

Mislim da je glavni razlog agresivna igra obojice tj. ne gubljenje vremena na kombinovanje i velike planove.

 

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Zato što si pobedio? :D

 

U drugim vestima i domaće kompanije ulaze na tržište. Laguna/Delfi otvorili klub za igranje u SKCu. Nisam bio ali koliko vidim 300 dinara ulaz + služe piće unutra.

Imas klubova svuda, mozes lepo da uzmes igricu kod njih, svi sluze pice neki i hranu i nisu skupi. Ulaz se ne placa. Organizuju i turnire. 

 

Ja Catan i Catanolike igre nikad nisam uspeo da zavolim. Previse mi je jednostavan svet. Vise volim one sarenolike igre poput Smallworlda, samo za njih treba dosta vremena da sve pohvatas. A znam neke koji su u stanju da igraju Catan bukvalno i dan i noc bez prestanka.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Shan Jan said:

Imas klubova svuda, mozes lepo da uzmes igricu kod njih, svi sluze pice neki i hranu i nisu skupi. Ulaz se ne placa. Organizuju i turnire. 

 

Ja Catan i Catanolike igre nikad nisam uspeo da zavolim. Previse mi je jednostavan svet. Vise volim one sarenolike igre poput Smallworlda, samo za njih treba dosta vremena da sve pohvatas. A znam neke koji su u stanju da igraju Catan bukvalno i dan i noc bez prestanka.

Ja ne mogu taj Satan. Kao neki Bingo sa karticama.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • 4 months later...

Ima li ko neki prijedlog za djeciju drustvenu igru, klinjo voli one magnetne knjige i interaktivne igre, pa ako neko ima dobar prijedlog volio bi da napise. Mozda bas nije prava tema, ali drugu nisam mogao naci 

Link to comment
42 minutes ago, Jesper23 said:

Ima li ko neki prijedlog za djeciju drustvenu igru, klinjo voli one magnetne knjige i interaktivne igre, pa ako neko ima dobar prijedlog volio bi da napise. Mozda bas nije prava tema, ali drugu nisam mogao naci 

Pogledaj u skladu sa uzrastom. Sve koje sam videla su odlicne. Ima ih i kod nas u Srbiji da se kupe. 

https://www.smartgames.eu/uk

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...