Jump to content
IGNORED

Silver Linings Playbook (2012)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    62

  • Turnbull

    41

  • Lancia

    20

  • Molder

    19

Top Posters In This Topic

da, sjecam se sta je zapecatilo moj stav o bivsoj, ono slusanje svadbene pjesme za vrijeme prevare. tu ne znamo da li je u pitanju licna (p)osveta pa onda i agresija (ni da li je opravdana) ili disocijacija. uz pojavnost joj ide ovo drugo.

cemu spojleri na topiku od 12 strana?

Link to comment

da, sjecam se sta je zapecatilo moj stav o bivsoj, ono slusanje svadbene pjesme za vrijeme prevare. tu ne znamo da li je u pitanju licna (p)osveta pa onda i agresija (ni da li je opravdana) ili disocijacija. uz pojavnost joj ide ovo drugo.

cemu spojleri na topiku od 12 strana?

пуно људи није још гледало, какве везе има број страна?
Link to comment

vec je itekako bilo govora o detaljima iz filma, od druge-trece strane, nisu od juce krenule analize

Edited by morgana
Link to comment

не могу сада да проверавам али мислим да на првих неколико страна није било говора (бар не у овој мери) о детаљима, само оцене и утисци.

Link to comment

da, sjecam se sta je zapecatilo moj stav o bivsoj, ono slusanje svadbene pjesme za vrijeme prevare. tu ne znamo da li je u pitanju licna (p)osveta pa onda i agresija (ni da li je opravdana) ili disocijacija. uz pojavnost joj ide ovo drugo.

Da, to stvarno jeste čudno, ali sumnjam da je ona očekivala da je muž zatekne u toj situaciji i čuje pesmu. Pre bih rekao da i ona (kao i on sa onim snimkom venčanja), zapravo pokušava da rekreira romantične trenutke sa početka njihove veze. Ljubavnik je onda tu samo stand-in za njega, ili za nekadašnjeg njega (kao što je Kuper isto to za J-Law u trenutku kada mu ona traži da vode ljubav u mraku).

Link to comment

зашто О. Расел инсистира на Патовом облачењу кесе за смеће :?

витез из Манче?

Edited by 3opge
Link to comment

To je odlično pitanje. Nema šanse da je samo zbog razloga koji on navodi (mršavljenje). Jako je upečatljiv detalj. Ne znam.

витез из Манче?

To je bila i moja asocijacija!!! Ali mi bilo glupo da kažem. Znači ima tu nešto.Još u kombinaciji sa onim Zeppelinima : "And if I say to you tomorrow. Take my hand, child, come with me./ It's to a castle I will take you, where what's to be, they say will be."

Edited by Syme
Link to comment

Da, to stvarno jeste čudno, ali sumnjam da je ona očekivala da je muž zatekne u toj situaciji i čuje pesmu. Pre bih rekao da i ona (kao i on sa onim snimkom venčanja), zapravo pokušava da rekreira romantične trenutke sa početka njihove veze. Ljubavnik je onda tu samo stand-in za njega, ili za nekadašnjeg njega (kao što je Kuper isto to za J-Law u trenutku kada mu ona traži da vode ljubav u mraku).

dada, sasvim moguce, logicno zvuci. neobicno je samo sto ona koliko toliko ima njega a trazi zamjenu za njega - sta nam je receno o njihovom prijasnjem odnosu, ne sjecam se?- dok je j law suocena sa nenadomjestivim nedostatkom, kao i kuper uostalom.naravno da nije ocekivala da je muz zatekne u onoj situaciji, ali je u pitanju svakako ili lican odnos prema pjesmi u tom momentu, ili basmebrizje, sto jeste poseban nivo izdaje. ja sve racunam na to da nam je ona iskomunicirana i izgledom i minimiziranom pojavom.ali bolje da odustanem, ocigledno sam pozaboravljala (ili nisam ni bila primjetila) sve detalje

Edited by morgana
Link to comment

dada, sasvim moguce, logicno zvuci. neobicno je samo sto ona koliko toliko ima njega a trazi zamjenu za njega - sta nam je receno o njihovom prijasnjem odnosu, ne sjecam se?- dok je j law suocena sa nenadomjestivim nedostatkom, kao i kuper uostalom.naravno da nije ocekivala da je muz zatekne u onoj situaciji, ali je u pitanju svakako ili lican odnos prema pjesmi u tom momentu, ili basmebrizje, sto jeste poseban nivo izdaje. ja sve racunam na to da nam je ona iskomunicirana izgledom i minimiziranom pojavom.ali bolje da odustanem, ocigledno sam pozaboravljala (ili nisam nibila primjetila) sve detalje

тек је друго гледање прво гледање, ти бар треба то да знаш.
Link to comment

Jbte koji su ovi moroni u Koloseju projekcije od 13.30 i 18 h.Pa jebem vam mater skrnavu dajte neki termin posle 19h

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...