Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Mnogo sam Nikolu Grbica volela, bio je vanserijski tehnicar (eh da imamo jednog takvog sada), divan covek i sjajne je rezultet imao sa ovim momcima, ali uvek nam je falilo to nesto. Ne bih nikako da umanjujem njegov uspeh, ali ovo sto je napravio Slobodan Kovac sa svojom ekipom saradnika, pa ovo je vanserijski. Iako sam bila klinka, bio mi je jako simpatican kao igrac blush.png a ovo je fantastican uspeh. Pratila sam Perudju kada je vodio (hvala SK), strasnu energiju ima, a bogami i znanje.

Svaka cast covece! :srce:

 

I opet, kao i svaki put da pomenem genijalca Acu Boricica, zahvaljujuci njegovom radu i organizaciji u svim kategorijama dostigli smo najvece visine i to i dalje sljaka, hvala bogu (iako ima ozbiljnih brljanja po klubovima od strane drzave i nefinansiranja istih).

On je najzasluzniji covek u novijoj srpskoj odbojci.

 

Hvala momci na svemu, divni ste! [emoji173]

 

41eb07c6862cba3be30c057b67d6f128.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Šta znam, meni je prilično gotivno kako Jovović diže unazad dok ispred njega dvojica šatro idu na smeč. Ta kombina gotovo po pravilu ostavlja Kovačevića ili Atanasijevića 1 na 1. A protivnici nisu ludi kao ove naše srbende i nemaju nikakav učinak 1 na 1 u bloku. Lisnac i Petrić su X factor i eto ga tozla.

 

Gledao sa turskom ekipom, uopšte im nije jasno šta Slovenija radi u odbojci ali kod Srbije su u fazonu: "Vallah, zar je trebalo da očekujemo nekog drugog u finalu...?"  :s_d:

 

Čelendž na poslednjem poenu je apsolutni highlight turnira.

 

Sad možemo da se pripremimo na pretvaranje ovog topika u još jedno sveizgubilidabogda kada prekosutra poklone Vučiću potpisan dres ili tako nešto.

Link to comment
1 hour ago, djeneralche said:

Jel ima neki prospekt iz juniora da zameni Jovovica? Vrhunski uspeh je osvojiti bilo koju medalju sa njim kao tehnicarem.

Batak je projektovan al veliki problem sa kolenom ima

58 minutes ago, harper said:

Uzgred, za onaj celindz na mec loptu selektor Slovenije moze da mi se napushi kurca. Govedo smrdljivo.

pa zabar,klasicno za njih

Link to comment

Boba Kovac :Hail:

 

:Hail::Hail::Hail:

 

posle devojaka zlato i za momke :Hail:

 

U zemlji gde se klubovi raspadaju i nemaju para da prezive al da ne mracim sad o tome ....

 

Jbt nekad igrao sa ovim momcima,sad radis u odbojci u Francuskoj i mi im se ovako popisamo .... Au kako ste me obradovali i pruzili priliku da ih jebem narednih dana !!!

 

hvala carevi ,naklon do poda :Hail::Hail::Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...