Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

4 minutes ago, renne said:

Zato što su idioti
A on je protivu ovih aktuelnih

Po meni je Kovač došao na gotovo, imao je uigrane igrače svetske klase , koji doduše nisu uspeli da se plasiraju na OI, ali da je sada on nešto epohalno učinio sa njihovom igrom ili pripremom ili taktikom , sigurno da nije. Jedino se on malo jače loži pred terena u odnosu na Nikolu.

Link to comment
Po meni je Kovač došao na gotovo, imao je uigrane igrače svetske klase , koji doduše nisu uspeli da se plasiraju na OI, ali da je sada on nešto epohalno učinio sa njihovom igrom ili pripremom ili taktikom , sigurno da nije. Jedino se on malo jače loži pred terena u odnosu na Nikolu.
Sve se slažem i sve si upravu
A i ne loži se više
Meni je bilo tužno gledati bez Nikole
Link to comment
3 minutes ago, Arkadija said:

Po meni je Kovač došao na gotovo, imao je uigrane igrače svetske klase , koji doduše nisu uspeli da se plasiraju na OI, ali da je sada on nešto epohalno učinio sa njihovom igrom ili pripremom ili taktikom , sigurno da nije. Jedino se on malo jače loži pred terena u odnosu na Nikolu.

Ne treba umanjivati Kovaceve zasluge iako si iglavnom u pravu. Ekipa deluje odlucnije I sigurnije, u najbitnijim mecevima smo daleko bolji. Sa Grbicem bi nas Francuzi pocistili u polufinalu.

 

I mozda jos bitnije, ima neki special relation sa Petricem, koji je procvetao 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Ne treba umanjivati Kovaceve zasluge iako si iglavnom u pravu. Ekipa deluje odlucnije I sigurnije, u najbitnijim mecevima smo daleko bolji. Sa Grbicem bi nas Francuzi pocistili u polufinalu.

Pa to nikada nećemo saznati. Ali da se okrenemo dodeli medalja.

Link to comment

pa otprilike razlika između onog izdanja reprezentacije u Italiji i ovog u Francuskoj je učinak Kovača

 

ne može očiglednije da bude korist od promene trenera i koliko ih je Kovač podigao i utegao™

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...