Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

On 1.10.2019. at 16:06, ToniAdams said:

Bratine

 

 

 

baš super kako se Boškan kliberi u prvom redu okićen medaljom jer je uspeo bukirati smeštaj i brinuo se da ima dovoljno peškira po sobama

a Lubura nazad u šaragama i pognute glave. što bi reko harper, nije to argument za ništa, ali možda su ga svesno ćušnuli tamo da ga niko ne vidi.

 

Link to comment
On 1.10.2019. at 1:38, omiljeni said:

 

 

eh, Đurić je Vojvodinu odveo na F4 lige šampiona dal beše '95 ili '96 i tamo se dobro šibao sa Dajtonom i Sislijem koji su tada bili NBA liga za ostatak Evrope. On je u tom timu Voše bio glavni igrač iako su igrali još i Mešter, Gerić, polako je ulazio i Boškan. Oni su u repki uzimali više protagonizma jer im se otvorilo mesto odlaskom starijih Tanaskovića i ostalih, a Đurić je bio backup Batezu dok se nije pojavio Miljković. U Atlanti je bio rezerva ali je igrao dosta.

inače, on je sada trener u Vojvodini. par godina unazad je vodio juniore, moj komšo mu bio pomoćnik, a od zimus je komšo glavni za juniore a Đurić je prešao u A tim.

u jeee. kao neko ko je tada trenirao odbojku, imao nekoliko odbojkaša u familiji i gledao manje više svaku tekmu u spensu u tom ciklusu (još se sećam one čuvene 2:3 tekme sa sislijem koja je trajala nekoliko sati), mogu samo da kažem da jako sumnjam da je đurić tada bio glavni igrač. 

batez je bio srce tog tima i kapiten ako se sećam dobro. gotovio sam ja đurića, ali daleko od toga da je bio baš toliko jak.

inače batez je jedno 2 sezone ranije pre fajnal fora došao iz zvezde u vošu i onda ga je kijac stavio na primača da bi mogao da koristi đurića

Link to comment
12 hours ago, MortimerBrewster said:

u jeee. kao neko ko je tada trenirao odbojku, imao nekoliko odbojkaša u familiji i gledao manje više svaku tekmu u spensu u tom ciklusu (još se sećam one čuvene 2:3 tekme sa sislijem koja je trajala nekoliko sati), mogu samo da kažem da jako sumnjam da je đurić tada bio glavni igrač. 

batez je bio srce tog tima i kapiten ako se sećam dobro. gotovio sam ja đurića, ali daleko od toga da je bio baš toliko jak.

inače batez je jedno 2 sezone ranije pre fajnal fora došao iz zvezde u vošu i onda ga je kijac stavio na primača da bi mogao da koristi đurića

 

Protiv Sislija i na ostalim utakmicama u Ligi Šampiona koje sam ja gledao te godine Đurić je bio maltene go to igrač u napadu.

Kad smo već kod Bateza, i on je bio 1 od onih koji su se prišlepali pre neki dan na dočeku a niko ne zna u kom svojstvu :lol:

Link to comment

Verovatno je u Atlanti od naših Vanja napadao najviše, ali i BaRtez je bio jedan od glavnih igrača na tom turniru.

Brđović je otišao kući na pola turnira zbog porodične tragedije. Vujević je tad bio još dosta mlad i još uvek je igrao u Partizanu. Za Kovača mi je uvek prva asocijacija bila kako Jergić izgovara "danas indisponirani Slobodan Kovač". Tanasković, Petrović, Đula i Gera su izdelili minutažuTM za srednjake. I Đurić ulazio kao rezervni korektor.

 

Link to comment

malo sam tražio po yt i našao ovo

 

 

ima svih 5 setova. :thumbup: Voleo bih jedared da odgledam to baš da vidim da li ja tripujem da je Đurić bio glavni napadač ili se dobro sećam.

a izgleda da je sve snimke iz Atlante poskidao MOK zbog copyrighta :/

Link to comment

Batez je pokrajinski sekretar za sport. SNS buljaš. Za mene je Boškan najveće razočarenje. Nisam očekivao da će za par dukata trčkarati za ovim uništiteljima normalnosti.

Link to comment
On 4.10.2019. at 20:06, omiljeni said:

malo sam tražio po yt i našao ovo

 

 

ima svih 5 setova. :thumbup: Voleo bih jedared da odgledam to baš da vidim da li ja tripujem da je Đurić bio glavni napadač ili se dobro sećam.

a izgleda da je sve snimke iz Atlante poskidao MOK zbog copyrighta :/

 

hvala na ovome. najbolji odbojkaški meč ikad. sad sam pogledao 4. set :lol:

sve je tu: bele lopte, set od 15 poena sa promenama, dresovi sislija sa faca igrača na bubrezima, vošini vintage transparenti, 9,000 ljudi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...