Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Jedan bizaran detalj koji je možda odlučio pobednika - na 9:6 u odlučujućem setu za Tursku, njena igračica sprema se da servira, u tom trenutku, njihov trener zove tehničara, ova trči do aut-linije u trenutku kada njena saigračica već šalje loptu u srpsko polje. Tehničarka brže-bolje trči nazad, ali njenim saigračicama iza nje razbija se koncetracija, nastaje konfuzija i jedna lagana lopta pada između njih. Umesto izrađenog napada za 10:6, bude 9:7, i tu praktično kreće preokret ...

 

Ali upravo tu je snaga srpske ekipe, da kazni i najmanju grešku rivala, da iskoristi i gram prilike za preokret i pobedu. One su u stvari ženski Đoković, jedna nepresušna mentalna snaga koja se crpi iz ogromne vere u svoje mogućnosti, a to je opet rezultat višemesečnih (između 5 i 6 meseci) priprema za ovakva takmičenja, na kojima se svaka akcija, svaki element igre uvežbava do automatizma ...

Edited by stoka
Link to comment

Četiri seta za redom naše cure ih kidaju negde do 15. poena i onda ih Turkinje stižu. Na 6:9 povučićim totalno - sad je red da mi stignemo njih.

Najluđe odbojkaško finale ikad.

Link to comment
4 hours ago, levi said:

jel ima nešto novo

 

dobio je dres sa brojem 1 na kom ne piše Buša nego Vučić. mene je to baš smorilo, možda i više nego ta medalja prošli put.

Link to comment

Ja ovo stvarno retko, ili skoro nikada ne kažem ali....DABOGDA SVE IZGUBILE UBUDUĆE DO KRAJA SVOJIH KARIJERA

 

Jedno da je se ode na prijem kod predsednika iz kurtoazije...smeškaš se, slikaš se, kažeš nešto opštemestaški, hvala hvala, odeš kući. Drugo je ovo uvlačenje u dupe...ajde lopta s potpisima...ali dres!!! Pa jebite se

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...