Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Rusi pobedilii 3-2, Italijani obezbedili prvo mesto u grupi, a Rusima je za prolaz dovoljna pobeda protiv Finske (mada mogu da prodju dalje i uz poraz, ako se poklope ostali rezultati).

 

Sto se tiče grupa u Top 6, ako pobedimo Poljake, nećemo biti u istoj grupi sa SAD, ako izgubimo, nećemo biti u istoj grupi sa Rusijom. Zna se još da će Brazil i Italija biti u različitim grupama.

Link to comment



Rusi pobedilii 3-2, Italijani obezbedili prvo mesto u grupi, a Rusima je za prolaz dovoljna pobeda protiv Finske (mada mogu da prodju dalje i uz poraz, ako se poklope ostali rezultati).
 
Sto se tiče grupa u Top 6, ako pobedimo Poljake, nećemo biti u istoj grupi sa SAD, ako izgubimo, nećemo biti u istoj grupi sa Rusijom. Zna se još da će Brazil i Italija biti u različitim grupama.


Eh, hvala... vec posumnjah u prolaz. Zasto to da ne moze sa Rusima? jer smo bili u istoj grupi?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Rusi ce biti drugi, ako mi izgubimo od Poljske, takodje smo drugi, pa idemo u razlicite grupe.

 

A ako pobedimo Poljake, onda smo prvi, a prvoplasirani u nasoj i americkoj grupi idu u razlicite grupe u Top 6.

Link to comment

Pošto sutra izlazimo sa drugim sastavom,što je logično,pa neka se Gali uhvate za pevca,bićemo u grupu Usa i Bra/Ita  .

Sa druge strane Rusija,Poljska ,Bra/Ita 

 

 

 

 

Link to comment

Mozemo da budemo u grupi sa Poljskom/Francuskom u Top 6, nema nikakvih ogranicenja.

 

Teoretski je bilo moguce da protiv neke reprezrntacije igras cetiri puta na prvenstvu - u prvoj fazi, u drugoj fazi, u Top 6 i u finalu/mecu za bronzu.

Link to comment

Nisu isle u razlicite grupe drugoplasirana i treceplasirana ekipa iz italijanske  i bugarske grupe u prvoj fazi.

 

Belgija i Slovenija su odigrale meceve i u prvoj i u drugoj fazi (3-2 i 3-0 za Sloveniju), kao i Bugarska i Iran (3-1 za Iran u prvoj fazi i 3-0 za Bugarsku u drugoj).

Link to comment

da da, sad tek vidim. pa koja je fora toga, stavis b2 i b3 u jednu grupu, a.d2 i d3 u drugu. pa pobogu sto ih nisu podelili? kakva sprdacina,,kao da je neko dete pravilo kostur

Link to comment

zato ja gledam malopre slovenci dva puta igrali sa belgijom. bas debilana.

 

kako vidim ameri deru a nas su jedva pobedili, e sad da li je to zbog toga sto je to bila prva utakmica na prventsvu ili sta ali nisu bas nepobedivi. pa ni rusi imo. brazil sigurno nije kao sto je nekad bio. mozemo mi do medalje. (sad kad sam ovo napisao gubimo sve do kraja)

 

nego zasto nema nemaca, oni su prethodnih godina bili bas dobri.

Edited by 189-
Link to comment

Ceo sistem je napravljen da se domaćini dogegaju do Top 6. Bugari su bofl,pa im nije uspelo.

Nemci se nisu kvalifikovali. Bili su drugi u grupi sa Francuzima u Francuskoj, a onda su u dodatnim kvalifikacijama izgubili od Belgije i Španije u Belgiji.

Fivb ponižava Evropu, uostalom kao i Fifa. 10 od 24 na SP, a svih deset je prošlo u drugi krug.

Link to comment

Sta ispade na kraju, jer moraju Poljaci da nas pobede ako Francuzi dobiju Argentinu? Hocemo li mi da igramo za prvo mesto ili cemo da odmaramo prvu postavu? Znam da je ovo drugo pitanje za Grbica, al ajd mozda neko zna odgovor. :D

Kvota 1.60 na Poljsku.

Edited by Nesh
Link to comment

Ako su Francuzi bolji od Poljaka i ako Rusija nije slabija od SAD, onda nam vise odgovara da prodju Poljaci.

 

Tada nam je grupa: srb, bra/ita, pol/usa

 

Ako pibedimo, onda: srb, bra/ita, fra/rus.

 

Francuskoj za prolaz treba pobeda protiv Argentine i poraz Poljaka, uz uslov da ne bude 3-2 na oba meca.

Edited by az67
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...