Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

Ako Francuzi pobede bice gusto sutra sa Poljacima (samo jos jednom da se poserem fivb-u u cabar). Feancuzi mogu da ih prestignu.

Ako Poljaci pobede onda ce se sutra odigrati jedan sparing mec 3:2... Treba da bude dovoljno? Mozda i u prvom slucaju

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ako se opet sretnemo s Argentincima u polufinalu ili finalu, onda će na klip imati Velasla, koji je dobio samo jednu utakmicu zabrane zbog ovakve poslave jučerašnje zmage. 

Želi, revanš s Amerikancima.

velsco.jpg

Link to comment

ako se ne varam mi bi jos veceras mogli biti sigurno u trecoj rundi. 

imamo jedan poraz, a rusija, slovenija i bugarska po 2 i igraju danas:

italija-rusija

brazil-slovenija

usa-bugarska

 

ako dobiju favoriti onda porazeni imaju po 3 poraza i ne mogu nas preskociti.

mada, ima jos minimalna sansa da holandija ostane na 2 poraza ali i oni imaju italiju

Link to comment

I da izgubimo 3:0 od Poljske, a Holandija pobedi Italiju 3:0 a pre toga Finsku sa 3:1, s kojom upravo igraju, imali bi isto bodova a oni lošiji set količnik. Nemaju oni ni u teoriji šansu :) Gledam sam koeficijent 2.75 na Poljsku, 1.4 na Francusku... nije da pratim al otkad je to Francuska izraziti favorit protiv Poljske?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Ne moze Holandija da nas pretekne zbog set kolicnika, a po poenima najvise moze da se izjednaci sa nama.

 

Treba nam dva od tri poraza Rusije, Bugarske i Slovenije. Ako pobede i Rusi i Bugari, moze lako da se desi da ispadnemo i uz poraz 2-3 od Poljaka.

Link to comment

pol-fra 1-2

Ako Poljaci dobiju, skoro sigurno su prosli. 

Ako izgube, na pol-srb 3-2 prolazimo i mi i oni (mi mozemo da ispadnemo samo ako Slovenija dobije narednih sest setova protiv Brazila i Australije, a Rusija dobije Italiju i Finsku).

 

Edit. Bugarska izgubila od sad, treba nam da Slovenija izgubi jos ukupno dva seta od Brazila (trenutno 0-1) i Australije, da da bismo i sa 0-3 protiv Poljske sigurno prosli dalje.

Edited by az67
Link to comment

Nije nam bitno fra-pol za prolaz (osim da Poljaci obezbede prolaz vec danas, pa nam bude lakse u poslednjem kolu).

 

Francuzima za prolaz treba da pobede Poljake i Argentinu, Brazil Sloveniju, a mi Poljsku (u nebitnom mecu za nas).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...