Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

1 minute ago, Fakundo Sava said:

Jel pobeda nosi 3 boda?

Jeo sam neke pečurke pa je možda to 

nisu bodovi bitni, gleda se broj pobeda. vise vredi 5 pobeda od 3:2 nego cetiri od 3:0. mi smo sigurno bar drugi, a sa 6 pobeda smo sigurno bar medju dve najbolje drugoplasirane (kad brazil dobije slo), ergo prolazimo.

Link to comment

 

Brazil pobedio, plasman u Top 6 obezbedili Brazil, Italija, SAD i Srbija. Peta ekipa ce biti sigurno iz naše grupe - Francuzima treba da pobede Argentinu, a Poljska izgubi od Srbije, uz to da ne bude 3-2 u oba meča; Poljaci prolaze u ostalim varijantama.

 

Edited by az67
Link to comment
prosli smo. ne znam ni da li je bitno da li cemo biti prvi ili drugi, bice 5 paklenih ekipa.
 
brazil, usa, italija, rusija i fra/pol
Ima zdreb tako da ne bi trebalo da je bitno dali prvi ili drugi (kao sto nije bitan (vise) ni sistem takmicenja).

cestitke Grbicu i momcima. Dajte Italiju i USA da se igramo

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

ja vise nisam siguran da li smo prosli. citam na internetu komentare i svuda ista prica, jedni pricaju da se gledaju poeni, a drugi pobede. malo sam pogledao tviter i tamo se nigde ne pominje da smo se plasirali. pocinjem da verujem da smo se prerano poradovali i da cemo morati da uzmo dva seta sutra. 

 

mene zanima da li nasi igraci i strucni stab znaju upste jesmo li prosli ili ne. jebeno je svetsko prvenstvo a ne znaju se pravila. da li ima tamo nekih nasih novinara da ih pitaju sta i kako

Link to comment

Prošli smo.

 

FIVB EVENT REGULATIONS 2018

 

 

8 TEAMS RANKING SYSTEM DURING THE COMPETITION

8.1 RANKING OF TEAMS In order to establish the ranking of teams after the Preliminary Round, the following criteria should be implemented for all tournament:

8.2 NUMBER OF VICTORIES By the number of victories (match won, match lost) among teams of the same pool or group.

8.3 IN THE CASE OF EQUAL NUMBER OF VICTORIES

8.3.1 Number of points gained = If two (2) or more teams have the same number of victories (match won, match lost), they will be classified in descending order by the points gained by each team per match as follows:

Match won 3-0; 3-1 3 points

Match won 3-2 2 points

Match lost 2-3 1 point

Match lost 0-3; 1-3 0 point

Match forfeited 0 points (25-0;25-0;25-0)

...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...