Jump to content
IGNORED

Odbojka


levi

Recommended Posts

On 29.9.2019. at 20:37, Lezilebovich said:

Djordje Djuric gde se njega seti... Sinonim za nefleksibilnost i pravolinijsko kretanja/pucanje

 

On 29.9.2019. at 20:44, BWA said:

karakteristika njegove  igre se ne sjecam. znam samo da je bio potpuno sporedan igrac😁

 

eh, Đurić je Vojvodinu odveo na F4 lige šampiona dal beše '95 ili '96 i tamo se dobro šibao sa Dajtonom i Sislijem koji su tada bili NBA liga za ostatak Evrope. On je u tom timu Voše bio glavni igrač iako su igrali još i Mešter, Gerić, polako je ulazio i Boškan. Oni su u repki uzimali više protagonizma jer im se otvorilo mesto odlaskom starijih Tanaskovića i ostalih, a Đurić je bio backup Batezu dok se nije pojavio Miljković. U Atlanti je bio rezerva ali je igrao dosta.

inače, on je sada trener u Vojvodini. par godina unazad je vodio juniore, moj komšo mu bio pomoćnik, a od zimus je komšo glavni za juniore a Đurić je prešao u A tim.

Link to comment

Đurić mi je neki dalji rođak sa bakine strane 😁 Inače, njegovo Ljubinje je bilo jedno od najmanjih opština u YU, a imali su prvoligaša u odbojci. 

Link to comment

ljubinje je igralo prvu ligu sfrj, a samo jedan igrac nije bio iz ljubinja.

iz ljubinja su i trojica brace cuk.

dvojica su reprezentativci cg, a treci, andjelko bio je reprezentativac hr.

I braca dangubic su iz ljubinja.

danas igraju sa klincima, a bolji igraci su u bijeljini, brckom, banjaluci ili u inostranstvu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...