Jump to content
IGNORED

Рипањ


Аврам Гојић

Recommended Posts

Vi se za'ebavate,ali ja vam mogu reci da je Ripanj stvarno super mesto za zivot... :ss1:
Ma naravno, ne zameri, ovo je samo mala grupa za podrsku.Znas, seljacka zemlja, isto takvo poreklo, ne podnose svi to tako lako ^_^
Link to comment

Tema nema veze sa domaćim eskapističkim porivima i poseravanjem po ruralnoj bazi društva kako bi se istakao svoj navodni kosmopolitizam nego je ironični spin off rasprave o google-putopisima sa drugog topica.maštamo o ripnju, no biggyПослато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Edited by buffalo bill
Link to comment
Tema nema veze sa domaćim eskapističkim porivima i poseravanjem po ruralnoj bazi društva kako bi se istakao svoj navodni kosmopolitizam nego je ironični spin off rasprave o google-putopisima sa drugog topica.maštamo o ripnju, no biggyПослато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Ti bas sve moras da pokvaris ^_^
Link to comment
Tema nema veze sa domaćim eskapističkim porivima i poseravanjem po ruralnoj bazi društva kako bi se istakao svoj navodni kosmopolitizam nego je ironični spin off rasprave o google-putopisima sa drugog topica.maštamo o ripnju, no biggyПослато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Moglo bi se reći da tema nema veze s Ripnjom, sem što stoji u naslovu i što kačimo fotke istog.
Link to comment

Ovih dana se u medijima pojavila neistinita informacija da ce predstojeci Smak Sveta™ zaobici planinu Rtanj. Informacija je pogresno preneta zbog greske u kucanju. Mesto bez Smaka Sveta™ je Ripanj

Link to comment

Ja sam 6 meseci ziveo na bbrdu i nikad nisam krenuo gspom na tu stranu, pa ni prema ripnju. :(Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
Ja sam 6 meseci ziveo na bbrdu i nikad nisam krenuo gspom na tu stranu, pa ni prema ripnju. :(Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2
Jer si snob, nemas pojma cega je sve bilo tamo...Flammarion.jpg
Link to comment
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...