Jump to content
IGNORED

Рипањ


Аврам Гојић

Recommended Posts

ma nemoj, kako znas? garantovano si bila tamo pa se sada pravis kao da si izguglala!
Podle insinuacije. U Ripanj idem samo virtuelno.http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSdpspal7l6gqpHSR5Kv6mpuDdipD5WdyAdc5EukYhctkf8iwa0SZkpiGxUugLokalni stanovnici konzumiraju hranu proizvedenu po najvišim ekološkim standardima na sopstvenim njivama i livadama. Sa zalihama vode iz Bele reke, ovo zaokružuje samoodrživost Ripnja.
Link to comment
uu na kojoj je to strani searcha? ja nisam otputovao tako daleko. Radisa, ti si pravi avanturista i globtroter!
Pa jedno 5-6 strana, možda i više...Šteta nema Sirijusa da nam pomogne, on sigurno ide i 20-25 strana na searchu...Sve za lepotu putopisa...
koliko to vredi?
Sad više ništa, jer sam podelio sa vama... :) Edited by radisa
Link to comment

:lolol:Ja sam prolazila vozom kroz Ripanj više desetina puta, ali to se ne računa.Staju putnički vozovi, a brzi samo kad je ukrštanje. 2z9k4f7.jpg Cena karte u 1 pravcu je 96 dinara, ali ko ima mesečnu kartu Busplus, može da pokuša i besplatno. Bio neki fazon pre 15 godina.

Edited by halloween
Link to comment
opiši vasi na pm kako je bilo pa neka on prenese ovde.to je uredu...
lepo mesto,skrajeno sa puta i zasticeno od nepoznatih prolaznika a svoje stanovnike zadrzava od odlaska u veliki grad time a i redovnim redom voznje gspa,,gradjeno po feng shuiju ususkano u dolini izmedju dva brda.ima jedan kanal otpadnih voda iz fabrike transformatora koji protice po sredini mesta,to je voda u feng shuji delu...ljudi su ljubazni i gostoprimljivi sto proizilazi iz njihove ljubavi prema mestu u kome zive i lepote samog mesta i fabrike transformatora oko koje su svi i okupili.,na svakom koraku se srecu te osobine,,
Link to comment

U Ripnju se održavaju mnoge sportske priredbe koje jačaju telo i duh, a mlade sklanjaju sa ulice. Ovo je fotografija ženskih juniorskih softbol timova,Arena i Wild Cats, upriličena povodom meča koji su ovi timovi odigrali u finalu šestog tradicionalnog softbol trofeja Beograd. (ne zajebavam).softbol-trofej-beograda-1341819918-183415.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...