Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

gledaj. taj lik je postao teški mizantrop i ne voli neke ljude koji su došli sa strane. po meni to nije okej.

ako tebi to valja ili mu opraštaš što se ložiš na tu sladunjavu patetikicu, onda ništa.

Link to comment

gledaj. taj lik je postao teški mizantrop i ne voli neke ljude koji su došli sa strane. po meni to nije okej.

ako tebi to valja ili mu opraštaš što se ložiš na tu sladunjavu patetikicu, onda ništa.

 

Ne, meni to nije OK, ono što o tome znam je ono što si mi rekao a to je da kenja protiv Bosanaca. Pošto je to opšte mesto po Vojvodini, a i kod mene u BGu recimo protiv Cgoraca, nije mi to odmah znak da je on sad nešto posebno. Dakle dok je to na nivou šta se dernjaju po ulicama i bacaju smeće iz solitera, i treba da kenjaju. Ako je na nivou treba svi da se vrate odakle su došli, ako mrzi svakog Bosanca koga vidi ne ulazeći u to ko je kakav nego samo što je poreklom iz Bosne, to je govnjivo ponašanje višeg ranga i to ni meni nije Ok.

Link to comment

Ako je na nivou treba svi da se vrate odakle su došli, ako mrzi svakog Bosanca koga vidi ne ulazeći u to ko je kakav nego samo što je poreklom iz Bosne, to je govnjivo ponašanje višeg ranga i to ni meni nije Ok.

 

ajde reci čime su nas bosanski hrvatski crnogorski kosmetski i ostali exyu migranti kulturno obogatili :fantom:

Link to comment

daj tih top 10. da vidimo, pa da pričamo

 

Kapiram da će se sad izređati jedno 50 postova  sa redom prezrenja, pa redom ironije. 

 

Pre nego što krene pljuvačina da se upišem među patetične.

 

'Mrtvi' su jedina pesma koja me toliko uznemiri da ne mogu da je odslušam do kraja. Prosto, previše se pronalazim. Kao kad te film povuče, pa ne razmišljaš o njegovom kvalitetu, već samo o sadržaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...