Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"

Featured Replies

Sinoć pustili 'the best of' scena, i u jednom od segmenata epizoda Vampiri, ali necenzurisana ... Krkobabić, Trivanka, sjajno :lolol:Od 2:15 ...http://www.youtube.com/watch?v=h8zuBkMAi_o

  • Replies 1.5k
  • Views 243.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

:lolol: četr reda zuba sakrila ispod

ja mislim da je to islo u epizodi,nikakva cenzura

Imate u Blic pulsu intervju sa Boskicem i Torbicom u kojem pominju kako im je neki fan pricao o nekom nasem liku u Holandiji koji je ziveo od socijale pa je nasao posao al je video da je tesko da se radi pa sad grebe i nogama i rukama da se vrati na socijalu al je to mnogo zajebano. Priznajte ko je otkucao Milerama?Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

u 23;00 na rtv1 sindikalni docek sa njima

  • 2 weeks later...

Odgledala sindikalni doček. Baba radila u Tag Heueru i kajmak sa mačićima hit! :lol:Kad će se vratiti?I Tomo Vinković! Za jagnjad. :lolol:

Edited by MayDay

A "Vuk magare na plot nagonio"? Kad sam morao da nađem i čujem šta je to.

Ma ja sam krajišku muziku odavno pretresla. Ali "došli ovi, slabija ispaša, poslednje mače uvek probuši kajmak". Upišala se! Carevi!

Bio i mali omaž epizodi "žvaka" kad se prepucavaju ko je imao manje za novu godinu i kome je bilo gore.Dobra je epizoda bila.

A Tomo Vinković za jagnjad? :D

Što se malo rastresu dok ih sa Pala ne doveze. :lol:A kad je Marjanović bio direktor kako se slavilo, po dve nedelje nisu morali kuvati, samo se iz restorana donese: )I kad je Torbica nudi ćerku Frajlama, da peva sa njima. I kako Boškić muva, a ove ga otkače. :)

  • 2 weeks later...

Znam da nije pravo mesto, al bolje i ovde nego nigdi. Sta se desilo sa Uzbudilnikom, zasto ga nema vise na asfm-u? Gde ce, sta ce (nadam se da ovde nece biti nikakvih promena), kad ce? Moze i na pm, ionako nemam kome da prenesem aber, niko i ne zna za njih ovde dole kod mene.

Koji sam slepac, bilo mi tesko da pogledam temu na istom podforumu. Prastajte, il brisite, kako god.

Nije mi jasno ko zeli da menja Golfa 4 za Ladu? Tenk!Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Znam da nije pravo mesto, al bolje i ovde nego nigdi. Sta se desilo sa Uzbudilnikom, zasto ga nema vise na asfm-u? Gde ce, sta ce (nadam se da ovde nece biti nikakvih promena), kad ce? Moze i na pm, ionako nemam kome da prenesem aber, niko i ne zna za njih ovde dole kod mene.
https://www.facebook.com/UzbudilnikHQ

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.