October 31, 201312 yr Dobra im ova Google Street Car! Bilo opet Čičko na početku sa Hristom Bonevim. :DBilo i Milce i HAARPa. I ona sa dnevnicama bila sjajna!
October 31, 201312 yr Ahahahahah, kako se Torbica umiva rakijom u epizodi od četvrtka. Ovaj Škorić je potpuni ludak.Ovo i onaj arhivatorski obred su naj.Ostalo, 'nako... Biće bolje.
November 5, 201312 yr Vezali su nekoliko bas dobrih epizoda.Dnevnice, Google auto, Sajam knjiga. Edited November 5, 201312 yr by pacey defender
November 5, 201312 yr Vezali su nekoliko bas dobrih epizoda.Dnevnice, Google auto, Sajam knjiga.A bogami i Noć veštica!Čvarkov se tad oblači u strašni kostim Ličanina i prepada Babu i Frau Šilovićku, a one tad briznu plač jer se sjete drugog rata.
November 19, 201312 yr Meni su cela prošla i pretprošla nedelja bile dobre. Naročito otkako je Djordje počeo Dragana da zove Drago moj.
November 20, 201312 yr Ipak je Tunel razgulio u ovoj poslednjoj navali dojajnih epizoda! Ovo! Za menjač.. Ahahah!!!
Create an account or sign in to comment