Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

ako je ovo kod ivanovica za lovu a na rtv za dz mislim da se nece leba najesti. ovo je neprijatno. pa jel mora "mrkinijanci" i te kursadzijeske fore?! jel mora svaki fazon da bude povezan a aktuelnom politickom situacijom?! ne mogu da verujem da ni oni ne vide koliko je ovo nesmesno i koliko je ispod nivoa drzavnog posla.

Link to comment
Samo da ih "ne izlizu" zbog popularnosti, odnosno da krenu da se pojavljuju i gde treba i gde ne treba...
Ja sam primetio da se Cvarkov slabije pojavljuje na tim tezgama...Valjda covek ima stalni poso ne moze da stigne ;)
Link to comment
Ja sam primetio da se Cvarkov slabije pojavljuje na tim tezgama...Valjda covek ima stalni poso ne moze da stigne ;)
A i cini mi se da se "grozi" i izbegava ljude koji ga gledaju kao pajaca, tipa "de se budalasaj malo!"Izgleda da su ljudi vicni dobroj komediji po najmanje "vrcavi" u realnosti, da ne kazem depresivni.Pogledao sam dve-tri izjave gde se vidi da mu nije do zivota a kamoli da nesto sad razglaba na piskava pitanja TV voditeljki.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...