Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

bizarno
Bizarno indeed. Mislim da nema coveka koji nije verovao da je KIna sigurna i da se dele tri preostale pozivnice. A pricalo se odmah posle Eurobasketa da je Italija sve dogovorila sa FIBA.
Link to comment

Propustih to - sto su svi mislili da je Kina sigurna? Zbog kesa?Nema ni Ruja, mada su bili sramotni na ovom EPu, mada opet, Turci nisu bili nista bolji pa odose. Ovi ostali ok, Finska naravno sacuvaj me boze.

Link to comment
Propustih to - sto su svi mislili da je Kina sigurna? Zbog kesa?
Ne vec zbog toga sto je to Kina, velesila u azijskoj kosarci koja se sad po prvi put od vajkada™ nije kvalifikovala za 1 veliko takmicenje.
Link to comment
Citav svijet je ocekivao upravo Kinu i Kanadu.Sredio onaj Islandjanin ribar sto vodi FIBU :puke:
Preminuo Juna prosle godine.http://www.fiba.com/pages/eng/fc/news/lateNews/p/newsid/55952/arti.html
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo će biti potpuni trol, ali budući da nemamo topik "košarkaška svaštara" ili "košarkaška oprema", neka stoji ovde. 

 

Šta kaže struka, da li su plitke patike manje bezbedne od dubokih? Pitam čisto informativno. Jer, sve više igrača igra u plitkim patikama, a uvek je argument u prilog dubokih bio taj da je u njima skočni zglob stabilniji.

Edited by pacey defender
Link to comment

Ne znam za struku, ali ja kao neko ko je imao problema sa oba skocna zgloba veliki broj puta, mogu da kazem da nema sigurnije kombinacije od zavoja+cvrstih dubokih patika. Svaka povreda koju sam doziveo u takvim uslovima je bila laksa i jako brzo sanirana.

 

S druge strane, pokretljivost zgloba, a onda i samog tebe, promene pravca itd, se znacajno umanje time, i to umem da osetim ja na amaterskom nivou, pretpostavljam da je jos izrazenije na profy nivou, tako da kapiram zasto sve vise biraju plice patike.

Link to comment

S druge strane, pokretljivost zgloba, a onda i samog tebe, promene pravca itd, se znacajno umanje time, i to umem da osetim ja na amaterskom nivou, pretpostavljam da je jos izrazenije na profy nivou, tako da kapiram zasto sve vise biraju plice patike.

 

Kao neko ko je pikao basket 10 godina ne mogu baš da se složim sa ovim, pogotovu ne sa "značajno". Jeste malo čudniji osećaj kada se bandažira zglob, ali čim se zagreješ pod uslovom da si to uradio kako treba, i kreneš sa igrom, na to se zaboravi i zglob se ponaša manje više isto kao i tvoje telo, kretnje i sl.

Link to comment

 

Kao neko ko je pikao basket 10 godina ne mogu baš da se složim sa ovim, pogotovu ne sa "značajno". Jeste malo čudniji osećaj kada se bandažira zglob, ali čim se zagreješ pod uslovom da si to uradio kako treba, i kreneš sa igrom, na to se zaboravi i zglob se ponaša manje više isto kao i tvoje telo, kretnje i sl.

 

Slažem se. Ako je zagrevanje dobro,znači ne ono samo "going through motions",nema šanse da postoje značajni nedostaci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...