Jump to content
IGNORED

FAF


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Ima dole tema za FAF, aman :)

 

Fantastican je Poor Things, sve ono sto je Barbi hteo da bude. Meni je sve sto je Lantimos radio bilo u najmanju ruku zanimljivo, a ovo mu je najbolji film do sad. Ema je spektakularna, a ni Rafalo ne zaostaje mnogo. Mislim da ce u bioskope tek u februaru, probajte da ga uhvatite na bis.

Link to comment

Ja ću da ga propustim na FAFu, verujem da će ga staviti u bioskope, ako je mogao sveti jelen da završi u cineplexu može i ovaj. 

 

(Doduše, sređujem danas kola i nađem program ovogodišnjeg Festa, precrtao sam Bones and all zato što sam verovao da će doći u bioskope, ali mislim da se na kraju to nije desilo....what do I know.)

Link to comment

Želim da iskoristim priliku da se napominjem porodice onome ko je radio FAF sajt. 

Lantimosa ću gledati kad-tad, meni su se svideli svi njegovi filmovi do sada (Lobster mi je vrv omiljen). Emu Stoun iskr ne volim to mi je ovde jedini minus ali nemoj pls da skaču sad fanovi, kojih, cenim, ima pozamašno, u Miljenici je stvarno bila odlična.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Patty Lee said:

Želim da iskoristim priliku da se napominjem porodice onome ko je radio FAF sajt. 

 

Raspad je sajt.

Makar sam mogla da kupim online karte na sajtu MTS dvorane, sudeci po FAFovom sajtu, to je nemoguca misija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...