Jump to content
IGNORED

FAF


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Zaboravila sam na sve, pa i na FAF.

Drugarica mi je poklonila kartu jer nije mogla da ide, tako da sam večeras:

- postala svesna da je FAF

- pokupila katalog

- pogledala Vendersov film “Savršeni dani”

Kao i za bilo koji njegov film, uopšte ne umem da kažem da li je film savršen ili sranje, jer taj čovek svet i sve u njemu gleda mojim očima. Ipak mislim da je sjajan.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Dobar je Venders, i ja veceras gledala :). Fina muzika. Film odise nekim mirom, spokojem. Zanimljivi sporedni likovi.

 

Sutra gledam Stari hrast, novi film Kena Louca. Nadam se da ce biti dobar.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

Zaboravila sam na sve, pa i na FAF.

Drugarica mi je poklonila kartu jer nije mogla da ide, tako da sam večeras:

- postala svesna da je FAF

- pokupila katalog

- pogledala Vendersov film “Savršeni dani”

Kao i za bilo koji njegov film, uopšte ne umem da kažem da li je film savršen ili sranje, jer taj čovek svet i sve u njemu gleda mojim očima. Ipak mislim da je sjajan.

 

Ovaj mu je sjajan:).

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

I meni je Venders na spisku. 
Gleda mi se i novi Lantimos ali nikako nisam mogla da idem ovog vikenda (davao se samo juče i danas), so..

 

Ja ga očekujem i na FAF-u na bis, a nešto se nadam da bi trebalo da uđe i u bioskope nakon FAF-a (mada za ovo nemam nikakvu potvrdu).

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Stela said:

Dobar je Venders, i ja veceras gledala :). Fina muzika. Film odise nekim mirom, spokojem. Zanimljivi sporedni likovi.

 

Sutra gledam Stari hrast, novi film Kena Louca. Nadam se da ce biti dobar.

 

Biće;).

Link to comment
7 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Ja ga očekujem i na FAF-u na bis, a nešto se nadam da bi trebalo da uđe i u bioskope nakon FAF-a (mada za ovo nemam nikakvu potvrdu).

Da, i ja mislim da ce biti nesto na bis, a nesto ce se u narednom periodu prikazivat u DKC. Tako obicno bude.

Link to comment

Jedino sam stigao na Poor Things I to bez da sam stigao i trejler da pogledam. I utisak je i više nego dobar. Kreće sporo i čudno pa sam se u početku zapitao da nisam omašio i taj jedan film koji gleda, ali kako se razvija film (a i glavni lik) tako je sve bolje i bolje. Očekujem da će se Emma Stone lako naći u nominacijama za glavnu žensku ulogu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...