Jump to content
IGNORED

********** OSCARS 2014 ************************


fonTelefon

Recommended Posts

dzenifer je apsolutno neodoljiva.meni drago i zbog ddl, tako da, sve u svemu, zadovoljna sam onim sto nisam gledala nocas.edit: inace, zao mi je sto nista ne mogu da kazem o life of pi. naime, prekjuce sam isla u bioskop, na projekciju od 7, i sala je bila puna male, srednje i velike dece, koja su, kad su videla da film nije deciji, a to je bilo vrlo brzo, krenula da zagore, sapcu, pricaju, glasno govore, vicu, pustaju melodije sa mobilnih, jedu kokice, jedu kesice, ustaju da piske, ustaju da kake i na kraju, prave zurku, doduse, bezalkoholnu.kada je vec buka postala nepodnosljiva, ja sam se oglasila svojim najnormalnijim neprirodno jakim urlikom dosta vise!posle toga je zavladala neprijatna tisina u kojoj se cuo samo sum talasa i neko vrlo malo dete kako uplaseno cvili. i onda sam ja neko vreme razmisljala da li me ljudi izbegavaju samo zato sto im nisam simpaticna, ili tu ima i elemenat straha.utom je i pi stigao na obalu.

Edited by Aleksija
Link to comment
  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    58

  • Lancia

    34

  • Roger Sanchez

    28

  • Molder

    28

prekjuce sam isla u bioskop, na projekciju od 7, i sala je bila puna male, srednje i velike dece, koja su, kad su videla da film nije deciji, a to je bilo vrlo brzo, krenula da zagore, sapcu, pricaju, glasno govore, vicu, pustaju melodije sa mobilnih, jedu kokice, jedu kesice, ustaju da piske, ustaju da kake i na kraju, prave zurku, doduse, bezalkoholnu.kada je vec buka postala nepodnosljiva, ja sam se oglasila svojim najnormalnijim neprirodno jakim urlikom dosta vise!posle toga je zavladala neprijatna tisina u kojoj se cuo samo sum talasa i neko vrlo malo dete kako uplaseno cvili. i onda sam ja neko vreme razmisljala da li me ljudi izbegavaju samo zato sto im nisam simpaticna, ili tu ima i elemenat straha.utom je i pi stigao na obalu.
:Hail:zamisljam scenu..
Link to comment
dzenifer je apsolutno neodoljiva.meni drago i zbog ddl, tako da, sve u svemu, zadovoljna sam onim sto nisam gledala nocas.edit: inace, zao mi je sto nista ne mogu da kazem o life of pi. naime, prekjuce sam isla u bioskop, na projekciju od 7, i sala je bila puna male, srednje i velike dece, koja su, kad su videla da film nije deciji, a to je bilo vrlo brzo, krenula da zagore, sapcu, pricaju, glasno govore, vicu, pustaju melodije sa mobilnih, jedu kokice, jedu kesice, ustaju da piske, ustaju da kake i na kraju, prave zurku, doduse, bezalkoholnu.kada je vec buka postala nepodnosljiva, ja sam se oglasila svojim najnormalnijim neprirodno jakim urlikom dosta vise!posle toga je zavladala neprijatna tisina u kojoj se cuo samo sum talasa i neko vrlo malo dete kako uplaseno cvili. i onda sam ja neko vreme razmisljala da li me ljudi izbegavaju samo zato sto im nisam simpaticna, ili tu ima i elemenat straha.utom je i pi stigao na obalu.
odes u bioskop u 7, na film de lik u calmi sedi u camcu sa... tigrom... da, da, tigrom! i odna se cudis sto je bioskop pun dece. o tempora, o mores!
Link to comment
odes u bioskop u 7, na film de lik u calmi sedi u camcu sa... tigrom... da, da, tigrom! i odna se cudis sto je bioskop pun dece. o tempora, o mores!
istine radi, kada se jadna zivotinja prvi put pojavila u kadru, dete u neposrednom komsiluku je ushiceno uzviknulo "evo ga lav!!"al razumem o cemu pricas.
nisam gledala pi-a ali garantujem da se aleksija u stvari bolje provela nego da je biskish bio bez dece -_-
ima tu istine. mada, nije bas lepo da karikiram, imalo je tu stosta privlacnog. no cini mi se, pomalo predugacko.
Link to comment
ne znam da li me je lancia razocarao zbog svoje ozbiljnosti u pracenju oskara ovih nekoliko meseci ili me je raznezio zbog svojih nadanja? :mellow:
ti naravno (ne)znas koliko je meni stalo da nekog slucajno ne razocaram, bolje da ostanemo kod neznosti.
Link to comment

Bravo za Dženi!! :wub: Divna i super komična! Opisao je već 3orge scenu u filmu u kojoj se vidi da je velika glumica u pitanju. Želim joj svu sreću u budućnosti! Za ostale dobitnike ne znam, nisam ništa drugo gledala osim SLP-a, pa nem pojma...Red carpet opet propustila kao i čitavu ceremoniju. <_< Hvala puno ostavljačima linkova i naročito za ovaj yt sa Dženifer. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...