Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

14 minutes ago, Joe D said:

Jeste ovo bila revijalna utakmica, ali trebalo je preziveti gledanje Birce, Gagica i Jelovca. 

 

Njih trojica su veceras bili dream team (OK, Gagula je kategorija za sebe) za Milosavljevica i u vecem delu utakmice Simonovica. Gagi je veceras bio uzasan, nadam se da mu je ovo bilo samo jedno lose vece. Plejevi nas izneli kroz utakmicu, Lazic podsetio na svoje vintage "ne mudruj, cepaj odbranu i sutni kad si sam" partije. Radule igrao dok se nismo odlepili, posle ladio jaja.

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

Grčki selektor kaže da ima više pozitivnih nego negativnih strana ovih prozora jer su timovi bliže ljudima, sad mogu da ih gledaju 3,4 puta godišnje i igraju po raznim gradovima iako mi igramo samo u Beogradu i ovaj neki random tamo Grk kad ode u Peristeri ili Lavrio će da ima iskustvo igranja u Pioniru protiv Srbije. 

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Njih trojica su veceras bili dream team (OK, Gagula je kategorija za sebe) za Milosavljevica i u vecem delu utakmice Simonovica. Gagi je veceras bio uzasan, nadam se da mu je ovo bilo samo jedno lose vece. Plejevi nas izneli kroz utakmicu, Lazic podsetio na svoje vintage "ne mudruj, cepaj odbranu i sutni kad si sam" partije. Radule igrao dok se nismo odlepili, posle ladio jaja.

Ma Milosavljevic je bez sumnje bio najgori akter utakmice sa nase strane, ali ova trojica su kontanta opasnost za zdravlje svih ucesnika meca. Retko neartikulisana i neinteligenta grupica igraca.

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

Ma Milosavljevic je bez sumnje bio najgori akter utakmice sa nase strane, ali ova trojica su kontanta opasnost za zdravlje svih ucesnika meca. Retko neartikulisana i neinteligenta grupica igraca.

 

Jebi ga, najvise smo osteceni bas na visokim pozicijama. Jokic, Bjelica, Bobi, Kuzmic, Macvan, to je bas tesko nadoknadiv gubitak u frontcourt-u.

Link to comment

ako je ovo bila losa kosarka(a jeste) ja ne znam kako bih nazvao ono u Izraelu... gledas onog Jovica i uporedis ga s ostatkom oba tima, i to tacno kao da su ga stavili sa prvacima da igra, tolika je razlika kvaliteta. da se on i Vasa nisu pojavili i da smo gledali Penoa sa sve zamenama Djokovicem i Avramovicem verovatno bi i ovo lagano izgubili

 

kako god, treba nam jedna od poslednje dve, valjda necemo zasrati. 

Link to comment
50 minutes ago, harper said:

 

Njih trojica su veceras bili dream team (OK, Gagula je kategorija za sebe) za Milosavljevica i u vecem delu utakmice Simonovica. Gagi je veceras bio uzasan, nadam se da mu je ovo bilo samo jedno lose vece. Plejevi nas izneli kroz utakmicu, Lazic podsetio na svoje vintage "ne mudruj, cepaj odbranu i sutni kad si sam" partije. Radule igrao dok se nismo odlepili, posle ladio jaja.

Nisam gledao celu utakmicu ali sam uhvatio momenat kad je bio sam u uglu jedno 4 sekunde, razmislio o sutu, batalio i krenuo ka kosu gde je cini mi se nekome uvalio loptu koju smo promptno izgubili. Jbt, koliko je taj covek izgubio na samopouzdanju...

Link to comment

Ja nisam icj gledao pa ne znam o cemu pricate, ali Milisav je bio jedan od retkih solidnih u Izraelu.

 

Osim u slucaju da cjelavi opet nesto ne sredi preko veze, mi cemo se muciti u februaru posto ce opet igrati mrak tandem Peno-Avram. Mislim da drugih spoljnih igraca sem njih dvojice i nemamo na raspolaganju. Normalnih spoljnih igraca.

Link to comment
8 hours ago, goofs said:

Ja nisam icj gledao pa ne znam o cemu pricate, ali Milisav je bio jedan od retkih solidnih u Izraelu.

 

Osim u slucaju da cjelavi opet nesto ne sredi preko veze, mi cemo se muciti u februaru posto ce opet igrati mrak tandem Peno-Avram. Mislim da drugih spoljnih igraca sem njih dvojice i nemamo na raspolaganju. Normalnih spoljnih igraca.

 

Ima par ljudi na forumu koji su Dragana pljuvali u maltene svakoj odigranoj utakmici reprezentacije.

 

Uvek negativni komentari i uvek isti ljudi. Odavno sam to primetio i traje i dalje. Obrati paznju na sledece utakmice... 

Link to comment

Milosavljevic je bio maltene jedini dobar u Izraelu, juce je bio ocajan.

 

Na kraju je sve ovo super ispalo. Imali smo bas mnogo srece u ovim kvalifikacijama, pocevsi od one trojke Avramovica protiv Austrije, preko suludog poraza Izraela od Nemaca (pa i onog juce od Gruzije), do rezervnog sastava Grka juce.

 

 

 

 

Link to comment
19 hours ago, bradilko said:

i zoran radović je bio na koleđu u americi. što se tiče jovanovića on se tamo ugojio 30 kg. ne mogu da se setim da li zbog povrede ili je bio preteča đoke šalića. igrao je valda i na final fouru.

 

 

Због поврде,ако се добро сећам мислим да је саобраћајка билаа у питању.

Link to comment

jeste povreda, nisam siguran za saobracajku

u jednom od onih dokumentaraca neko je pricao da je jovanovic bio talenat nivo divac, radja

 

od tih sfrj koledz, pavicevic je imao saobracajku

Link to comment

Ko je od košarkaša upao u onu cigansku rupu ili kako se već zove ono tamo kod bežanije, i poginuo? Pre više decenija? 

 

Ili možda nije košarkaš, već fudbaler...

Link to comment
11 hours ago, pbg12345 said:

jeste povreda, nisam siguran za saobracajku

u jednom od onih dokumentaraca neko je pricao da je jovanovic bio talenat nivo divac, radja

 

od tih sfrj koledz, pavicevic je imao saobracajku

Nikad nije bio ni blizu ove dvojice. Pesic je u pravu, kad kaze, da su njih dvojica bili poseban svemir kad su zajedno. Gledati finale sa amerima u bormiju je domaci zadatak za sve centre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...