Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

pa ovakva ekipa je manje vise od kad su poceli prozori, cemu sad toliko "iznenadjenje"

 

 

pominjao cini mi se dangubic za vreme proslog "prozora", da im se raspored (el) namesta tako da ce igrati dan pre ili posle gostovanja srbije u izraelu sa makabijem u gostima i da postoji mogucnost da tu utakmicu odigraju i oni iz bajerna

 

posto ih nema na spisku, kapiram da nema nista od toga

mada je i tad zvucalo suludo (da im bajern to dopusti)

Link to comment

malopre bas dok sam kucao ovo pade mi na pamet to za izraelce iz makabija

mada, nemam predstavu ni ko od njih igra tamo. sad sam pogledao sastav, slabo meni sta znace ona imena izraelskih kosarkasa u makabiju

dakle oni igraju? jbg, onda i nije suludo to sto je dangubic pominjao tad kao mogucnost

samo jbg, nije djordjevic vise tamo, a sumnjam da su pesicu i radonjicu bitne nase muke dan pre/posle utakmica bajerna

Link to comment
Quote

Turkish Airlines EuroLeague

Sukob je nastao na prijateljskoj utakmici sa Novim Zelandom u Beogradu 2014. godine, nekoliko dana pre Svetskog prvenstva u Španiji gde su Orlovi osvojili srebro, zbog kojeg se iskusni šuter nije našao na spisku za to takmičenje.

"Četiri godine sam igrao za Srbiju svakog leta. Tri dana pre Svetskog prvenstva mi igramo prijateljsku protiv Novog Zelanda. Ja sam izmenjen i po običaju, kad odem na klupu bacim kosku ostalim saigračima. Tada je došao Đorđević i podviknuo 'dođi ovde i sedi'. Nisam razumeo šta se desilo, delovalo mi je da preteruje. Pogledao sam ga, a posle toga me je izbacio rekavši da nisam dobrodošao. Od tog trenutka kao da više nisam postojao", izjavio je 33-godišnji igrač u intervjuu za Korijere dela Sera.

 

Link to comment

Sa Micovljevim bismo bili konkurent za zlato, ne bi mogao Brada onako da prodire i sutira a na drugoj strani bi ga napunio faulovima. Greska celavog, istorijska sansa je propustena. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...