Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ne verujem da ga boli paja za repku, reč je o kombinaciji loženja (menadžer i klub) i verovatno ucena (klub) da se ne igra u repki.  Dečko od 23 godine nije neko ko takve odluke donosi sam.

 

Usput, Sale je bio nedavno u Denveru i jasno je zbog čega je bio. Javnost ima pravo da zna šta se dešava. Danilovićeva izjava je na mestu.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

6 minutes ago, Shaq said:

kad sam ja jos kazo da jokica zaboli paja za repku, to se vid`lo iz avijona jos davnih dana :coffee:

 

Ma isto je kad ti prdis na forumu i kad predsednik KSS prica studentima. 

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 Pa lepo je izneo svoj (ili KSS?) stav o tome. 

Verovatno će se još pričati sa igračem na tu temu...
U svakom slučaju, lopta je u Jokićevom dvorištu.

 

Jel kontas da nije najbolja opcija ubaciti loptu u njegovo dvoriste i da te bole kurac. Pa ako je vrati, super, to se i ocekuje. Ako ne vrati, eto, jel rekao lepo covek da ga ne zanima reprezentacija. 

 

Klasican primer srbskog resavanja problema. Bahato i glupo. 

Link to comment
4 minutes ago, Timmy said:

 

Nije naravno zakazao KZM pa tu saopstio. Nego je kao predsednik KSS razgovorao sa studentima o kosarci. Kamere snimale dogadjaj. Mogao je i na drustvenoj mrezi da napise... Isti q. Javno je rekao sta je rekao i to je njegov stav. Dok eventualno ne demantuje, kaze da je izvuceno iz konteksta ili sta god. 

 

Al sta ja ocekujem od coveka kojeg prijatelj bode nozem posle svadje. Da ne idem nista dalje. Samo u ovakvim zemljama se takvi mogu baviti sportom. 

 

Da li si upravo naveo Predraga Danilovića jednog od naših najboljih košarkaša u istoriji kao negativan primer da se takav lik može baviti sportom?

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

 

Jel kontas da nije najbolja opcija ubaciti loptu u njegovo dvoriste i da te bole kurac. Pa ako je vrati, super, to se i ocekuje. Ako ne vrati, eto, jel rekao lepo covek da ga ne zanima reprezentacija. 

 

Klasican primer srbskog resavanja problema. Bahato i glupo. 

 

Ajde, kako ti bi lepo rešio ovaj problem, ali onako transparentno, a ne onako džukački ispod žita, pošto je javnost vrlo zainteresovana za isti?

 

I u čijem dvorištu treba da je lopta?

 

edit: ne znam na koju masu mislisš, nadam se ne na PPPučanstvo?
Niko Jokića ne naziva izdajnikom, nego bismo voleli da naša reprezentacija igra u punom sastavu na velikim takmičenjima, pošto nemamo baš puno vrhunskih igrača na raspolaganju. On je taj koji se pišmani da li će ili neće igrati za repku, Pa ako neće, neka lepo kaže zašto neće - i gotova priča, da se i mi majmuni više prestanemo ložiti.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Da li si upravo naveo Predraga Danilovića jednog od naših najboljih košarkaša u istoriji kao negativan primer da se takav lik može baviti sportom?

 

Da. Npr. posle onog u Vrscu npr. zabrana od par godina. Pa onda bude lepo obelezen kao divljak u sportu. I sutra ne postane predsednik KSS. Al lao sto rekoh, Srbija nasa. On je i super kakav je mogao da upadne. Eto fudbala na primer. 

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

Ajde, kako ti bi lepo rešio ovaj problem, ali onako transparentno, a ne onako džukački ispod žita, pošto je javnost vrlo zainteresovana za isti?

 

I zu čijem dvorištu treba da je lopta?

 

koga boli kurac sta javnost misli, pogotovo ovako daleko od bitnih takmicenja? ako neki nebitni novinar pita predraga sasu sta je s jokicem, on to ne radi da bi prosvetlio javnost nego da bi nabio klikove svom sajtu. takvim likovima iz principa ne treba odgovarati nista, ali izgleda da precednik kssa nije upoznat s tim stvarima.

Link to comment

@Calavera

 

Sad prebaacuješ težište na novinara Kurira i pitanje tabloida u Srbiji, a to nije tema.

Koga boli kurac šta bilo ko na ovom forumu misli? Pa opet baljezgamo

ne zanima me da li je novinar nebitan ili nije, pitanje je legitimno i na mestu.

Link to comment

Ako izuzmemo ljudske kvalitete predsednika saveza , ne vidim nista lose u   njegovoj izjavi, covek je vec tri puta ispalio reprezentaciju ,  predsednik samo piprema javnost za sledece  leto ako se plasiramo na SP, mislim da ima legitimno  pravo da izjavi tako nesto.

Edited by Micko8
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ajde, kako ti bi lepo rešio ovaj problem, ali onako transparentno, a ne onako džukački ispod žita, pošto je javnost vrlo zainteresovana za isti?

 

I zu čijem dvorištu treba da je lopta?

 

Za pocetak da mu se dozvoli da ne dodje na pripreme od prvog dana. 

 

Drugo, da se ne pljuje od strane celnika saveza. 

 

Trece, da odu obe Sase lepo u Denver i budu sa njim 7 dana. Malo se drkaju po Usa, malo skupljaju kontakte i kupe fore, malo se druze sa Jokicem, daju oni njemu neke fore i sl. 

 

Najgore je ovo sto rade, umesto da gase vatru, oni dodaju ulje. Sta mu je falilo da kaze studentima: Jokic je nas najbolji igrac, verujemo da ce biti sa nama na Sp i OI, donekle razumemo sto nije bio sa nama u Q, al nam je jako zao, kao sto smo videli da je i njemu. Al specificnost cele situacije je razlog sto nije igrao neke meceve. (a u sebi nek misli, govno malo, ima da se nacrtas prvi, kako smo ja i Sasa trcali po Kopaoniku, Duda bi nas tukao ako slucajno padnemo...)

 

E onda pogledaj sve iz ugla Jokica. Al se udubi u njegov lik. Kako ti izgleda sad ceo odnos koji sada ima od cele javnosti. A kako bi bilo da je ovako kao sto sam ja napisao. 

Link to comment
Just now, Micko8 said:

Ako izuzmemo ljudske kvalitete predsednika saveza , ne vidim nista lose u   njegovoj izjavi, covek je vec tri puta ispalio reprezentaciju ,  predsednik samo piprema javnost za sledece  leto ako se plasiramo na SP, mislim da ima legitimno  pravo da izjavi tako nesto.

 

Ma nije njegovo da nas priprema na bilo sta. Nego, ako ima problem, da ga resava. A ne da pravi jos vece sranje ovako. 

Link to comment

Otkud ti znaš da takav pristup već nije pokušan? 

@Timmy

 

edit: na stranu filozofija (koju i lično podržavam): niko nije iznad reprezentacija (Saveza), pa da mu se titraju jaja kao primadoni

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...