Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

2 minutes ago, Timmy said:

 

Za pocetak da mu se dozvoli da ne dodje na pripreme od prvog dana. 

 

Drugo, da se ne pljuje od strane celnika saveza. 

 

Trece, da odu obe Sase lepo u Denver i budu sa njim 7 dana. Malo se drkaju po Usa, malo skupljaju kontakte i kupe fore, malo se druze sa Jokicem, daju oni njemu neke fore i sl. 

 

Najgore je ovo sto rade, umesto da gase vatru, oni dodaju ulje. Sta mu je falilo da kaze studentima: Jokic je nas najbolji igrac, verujemo da ce biti sa nama na Sp i OI, donekle razumemo sto nije bio sa nama u Q, al nam je jako zao, kao sto smo videli da je i njemu. Al specificnost cele situacije je razlog sto nije igrao neke meceve. (a u sebi nek misli, govno malo, ima da se nacrtas prvi, kako smo ja i Sasa trcali po Kopaoniku, Duda bi nas tukao ako slucajno padnemo...)

 

E onda pogledaj sve iz ugla Jokica. Al se udubi u njegov lik. Kako ti izgleda sad ceo odnos koji sada ima od cele javnosti. A kako bi bilo da je ovako kao sto sam ja napisao. 

 

Brate šta pričaš, pa jel bio Đorđević sad u Americi, odakle ovo oko priprema izvlačiš za dan dolaska, ko kaže da je to problem uopšte i da mu se nešto brani itd. Falilo mu je da kaže da veruje da će biti kad očigledno ne veruje da će biti. 

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

@Calavera

 

Sad prebaacuješ težište na novinara Kurira i pitanje tabloida u Srbiji, a to nije tema.

Koga boli kurac šta bilo ko na ovom forumu misli? Pa opet baljezgamo

ne zanima me da li je novinar nebitan ili nije, pitanje je legitimno i na mestu.

 

nije legitimno uopste, nema nikakvog razloga da se takva pitanja postavljaju skoro godinu dana pre svetskog osim nabijanja klikova na racun ovih gluposti. sumnjam da u ovom trenutku i jokara zna da li ce igrati na svetskom. mozda se povredi, mozda ga warriorsi pometlaju u prvoj rundi plejofa pa mu ne bude bilo do basketa par meseci, mozda ce ga mrzeti da se cima zbog ovakvog tretmana u javnosti. kapiram da je vama nekolicini na ovom forumu greh kad igrac nije profesionalni patriota koji ce zapostaviti ceo zivot da bi dosao da igra za repku, ali takvih likova ce ubuduce biti sve vise, pa vam preporucujem da pocnete da se navikavate.

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

 

Nadji lepe i pozitivne izjave od bilo kog Sase, voleo bih da ih procitam. 

 

Ja ne vidim ovde ni jednu negativnu i ružnu izjavu o Jokiću, naprotiv. Čovek iznosi koja je situacija, i svoj stav, normalnim tonom, nikog ne napada, pa da Jokari budu povređena osećanja. 
Nije mi jasan taj tvoj odijum prema Daniloviću i Dulou koji se preliva na na sve teme

Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

@Micko8Da, pa? 

Pa nista, normalno je da rukovodilac saveza   na kraju popizdi zbog ovakvih zavlacenja  , izlazilo mu se u susret, pipremao se  za nove sezone itd. Neka lepo izadje javno i kaze ne igra mi se  za reprezentaciju, zelim leto da provedem sa konjima, obroncima Rocky planina  i cao djaci , mislim da barem toliko duguje naciji.

Link to comment
Just now, Calavera said:

 

nije legitimno uopste, nema nikakvog razloga da se takva pitanja postavljaju skoro godinu dana pre svetskog osim nabijanja klikova na racun ovih gluposti. sumnjam da u ovom trenutku i jokara zna da li ce igrati na svetskom. mozda se povredi, mozda ga warriorsi pometlaju u prvoj rundi plejofa pa mu ne bude bilo do basketa par meseci, mozda ce ga mrzeti da se cima zbog ovakvog tretmana u javnosti. kapiram da je vama nekolicini na ovom forumu greh kad igrac nije profesionalni patriota koji ce zapostaviti ceo zivot da bi dosao da igra za repku, ali takvih likova ce ubuduce biti sve vise, pa vam preporucujem da pocnete da se navikavate.

 

daj nemoj zajebavati pa to je jedno od top 3 pitanja koje bi svaki jebeni novinar MORAO da postavi predsedniku saveza. jebemu to nije klikbejt to je legitimno pitanje ako si novinar i ako te interesuje da saznaš neku vest. 

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Otkud ti znaš da takav pristup već nije pokušan? 

@Timmy

 

edit: na stranu filozofija (koju i lično podržavam): niko nije iznad reprezentacija (Saveza), pa da mu se titraju jaja kao primadoni

 

nije to nikakvo titranje jaja, vec elementarna ljudska pristojnost. kad vidim sta pises ovde, jasno mi je zasto ti je taj termin nepoznat,

Edited by Calavera
Link to comment
Just now, Calavera said:

 

nije legitimno uopste, nema nikakvog razloga da se takva pitanja postavljaju skoro godinu dana pre svetskog osim nabijanja klikova na racun ovih gluposti. sumnjam da u ovom trenutku i jokara zna da li ce igrati na svetskom. mozda se povredi, mozda ga warriorsi pometlaju u prvoj rundi plejofa pa mu ne bude bilo do basketa par meseci, mozda ce ga mrzeti da se cima zbog ovakvog tretmana u javnosti. kapiram da je vama nekolicini na ovom forumu greh kad igrac nije profesionalni patriota koji ce zapostaviti ceo zivot da bi dosao da igra za repku, ali takvih likova ce ubuduce biti sve vise, pa vam preporucujem da pocnete da se navikavate.

 

A možda da se čovek lepo izjasni na vreme, načelno, da se izbegne neizvesnost. Pa ako se nešto nepredviđeno tokom sezone desi - jbg, dešava se. A ne da do početka priprema ostanemo na "možda ću kakiti, a u stvari neću".

A ova poslednja rečenica ti je totalni promašaj. 

Link to comment
3 minutes ago, Calavera said:

 

nije to nikakvo titranje jaja, vec elementarna ljudska pristojnost. kad vidim sta pises ovde, jasno mi je zasto ti je taj termin nepoznat,

 

jesi trenirao nekad profesionalno neki sport?

(nadam se da pitanje nije suviše indiskretno)

 

 

edit: ali vrhunac mi je ovo trubljenje o elementarnoj ljudskoj pristojnosti, kao da to nije pokušano do sada sa Jokićem :D
Kao da ga neko siluje da igra za repku, jbt, ili nedajBože ucenjuje

Edited by Filozof manijak
Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

Ma posao mu je i da titra jaja, ako su ista titranju sklona.

Teo,Bogdan i Bjelica su jedini igraci koji zaluzuju da im se nesto titra ,kakav bre Jokic. Sa tim titranjima se samo daje los  primer  buducim narastajima.

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...