Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

3 minutes ago, theanswer said:

 

daj nemoj zajebavati pa to je jedno od top 3 pitanja koje bi svaki jebeni novinar MORAO da postavi predsedniku saveza. jebemu to nije klikbejt to je legitimno pitanje ako si novinar i ako te interesuje da saznaš neku vest. 

 

naravno da je klikbejt, vedete mocarta i kurira navlace neartikulisanog precednika saveza da se jos malo isere po jokari.

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

nije problem poseban odnos prema nekome ko bi trebalo da bude oslonac reprezentacije narednih deset godina. problem je što taj očigledno ne želi da bude oslonac reprezentacije u tom vremenskom periodu. problem može biti i preteran poseban odnos prema nekome ko nema toliki staž u reprezentaciji i kako se može odraziti to na hemiju u ekipi itd. jokić je fantastičan igrač ali po mom mišljenju nije ničim zaslužio da danilović razmišlja sat vremena šta će da izjavi u datom trenutku kad ga neko nešto pita pogotovo ako je iskren u odgovoru. 

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

 

A možda da se čovek lepo izjasni na vreme, načelno, da se izbegne neizvesnost. Pa ako se nešto nepredviđeno tokom sezone desi - jbg, dešava se. A ne da do početka priprema ostanemo na "možda ću kakiti, a u stvari neću".

 

kako da ne, pa ako otkaze da ga prozivaju sto je pogazio rec. nije da nismo gledali taj film.

 

5 minutes ago, Filozof manijak said:

 

jesi trenirao nekad profesionalno neki sport?

(nadam se da pitanje nije suviše indiskretno)

 

nisam. kakve to ima veze s bilo cim?

Link to comment
1 minute ago, Calavera said:

 

naravno da je klikbejt, vedete mocarta i kurira navlace neartikulisanog precednika saveza da se jos malo isere po jokari.

 

pa naravno da nije. posao novinara je da dobije odgovor na pitanje koje interesuju naciju. to što kod nas se sad sve poistovećuje sa klikbejtom i to što će oni koristiti to možda ko klikbejt to je druga stvar. kaži iskreno da si novinar i da imaš priliku da pitaš danilovića nešto, ne bi ga pitao kakve su šanse da na sp odemo u najjačem sastavu?? a nije ga novinar ni pitao ništa što je najjače. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

pa naravno da nije. posao novinara je da dobije odgovor na pitanje koje interesuju naciju. to što kod nas se sad sve poistovećuje sa klikbejtom i to što će oni koristiti to možda ko klikbejt to je druga stvar. kaži iskreno da si novinar i da imaš priliku da pitaš danilovića nešto, ne bi ga pitao kakve su šanse da na sp odemo u najjačem sastavu?? a nije ga novinar ni pitao ništa što je najjače. 

 

dobar novinar ce skapirati da za takvim pitanjima u ovom trenutku nema potrebe, klikbejt novinar ce reci "bole me paja" i uperiti mikrofon ka precedniku.

 

sad sam i ja zapravo pogledao taj tekst na mocartu, izgleda da ga su ga studenti pitali za jokaru. ako je tako, onda je krivica samo na predragu sasi.

Link to comment
7 minutes ago, Calavera said:

 

kako da ne, pa ako otkaze da ga prozivaju sto je pogazio rec. nije da nismo gledali taj film.

 

 

nisam. kakve to ima veze s bilo cim?

 

Što bi gledali taj film ako je razlog za otkaz regularan? 

 

A ovo drugo sam pitao jer se vidi da ne poznaješ psihologiju sportiste i sportske ekipe

Link to comment
1 minute ago, Calavera said:

 

dobar novinar ce skapirati da za takvim pitanjima u ovom trenutku nema potrebe, klikbejt novinar ce reci "bole me paja" i uperiti mikrofon ka precedniku.

 

sad sam i ja zapravo pogledao taj tekst na mocartu, izgleda da ga su ga studenti pitali za jokaru. ako je tako, onda je krivica samo na predragu sasi.

 

sad i novinari treba da brinu da mu ne ugroze dusevni mir? to je jedno od vaznijih pitanja koje novinar mora da postavi predsedniku saveza, da li ste u kontatku sa jokicem i da li ce igrati na sp.

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

Što bi gledali taj film ako je razlog za otkaz regularan? 

 

A ovo drugo sam pitao jer se vidi da ne poznaješ psihologiju sportiste i sportske ekipe

 

problem je sto je tebi jedini regularan razlog za otkaz povreda, dok timmy i ja recimo kapiramo da nije sve tako crno-belo. dotakao sam se ovoga vec gore, ali jokara ocito nije tip coveka koji ce zrtvovati zdravlje i karijeru da bi igrao za repku poput tea, nego mu treba i malo udovoljavati s vremena na vreme. meni je to okej jer takvog igraca vredi cekati, dok tebi ocito nije.

 

u pravu si matori, nista meni nije jasno. sva sreca da si ti ovde da mi objasnis :sleep:

Link to comment

Kako mislis  zrtvovati zdravlje , pa vise je povreda imao igrajuci u NBA ligi nego li u ostalim van NBA takmicenjima. Jebes sportistu ako samo misli kako moze da se povredi ovde ,tamo,dole,gore.  On  moze da se povredi i u kupatilu svog doma, da sklizne  sa vlaznih plocica, just saying :)

Link to comment

koga briga kakav je "jokara" tip, legitimno pitanje novinara je da li ce jedan od najboljih igraca igrati na sp ako se palsiramo. novinari nemaju razloga da mu titraju jaja i da razmisljaju da li ce on da se uvredi sto se takvo pitanje uospte postavlja. nije nikakav klikbejt, potpuno legitimno pitanje koje zanima vecinu ljudi koji prate kosarku.

Link to comment

Nemam ništa protiv da Jokara sam bira ono što mu se čini ispravnim za njegovu karijeru. Isto tako očekujem da shodno tome dobije i odgovarajući tretman - ne treba da bude polivanja govnima, ali ne treba ni da mu se titraju jajca. Danilović je, koliko god inače bio sklon ponašanju slona u staklarskoj radnji, u ovoj situaciji na liniji takvog shvatanja i ne više od toga.

Link to comment
19 minutes ago, Calavera said:

 

problem je sto je tebi jedini regularan razlog za otkaz povreda, dok timmy i ja recimo kapiramo da nije sve tako crno-belo. dotakao sam se ovoga vec gore, ali jokara ocito nije tip coveka koji ce zrtvovati zdravlje i karijeru da bi igrao za repku poput tea, nego mu treba i malo udovoljavati s vremena na vreme. meni je to okej jer takvog igraca vredi cekati, dok tebi ocito nije.

 

u pravu si matori, nista meni nije jasno. sva sreca da si ti ovde da mi objasnis :sleep:

 

Prvo, apsolutno nema potrebe za tim lošim sarkazmom, jer te nisam to pitao kako bih te dezavuisao kao sagovornika, ili poentirao, nego jer se vidi da su tvoji stavovi neprimenjivi u sportu.

Elementarna ljudska pristojnost je da se na vreme selektoru i savezu saopšti da li želi da igra za reprezentaciju ili ne, da bi ovi mogli da naprave dugoročne planove i znaju na koga mogu da računaju, i da na ossnovu toga prave plan priprema, sastav, igru itd

Ako se Jokiću ne igra za reprezentaciju posle dugačke NBA sezone, to je sasvim legitimno. Neka lepo to kaže, istrpi bes nestručne javnosti i to će proći. Više ga neće zvati, i to je to, priča se završava. 

Ako hoće da igra, lako će se oni međusobno dogovoriti i uskladiti kako da svi, i Jokić i tim, budu zadovoljni i na dobitku.

Znaš onu: ako hoćeš - nađeš naćin, ako nećeš - nađeš razlog.

 

Meni ovde srmdi miriši da Jokara ne želi da se cima za repku. I to je ok, samo neka obrazloži zašto i na vreme, a ne mesec i po pre početka takmičenja, a da se do tada snebiva.

Link to comment
1 hour ago, Calavera said:

 

dobar novinar ce skapirati da za takvim pitanjima u ovom trenutku nema potrebe, klikbejt novinar ce reci "bole me paja" i uperiti mikrofon ka precedniku.

 

sad sam i ja zapravo pogledao taj tekst na mocartu, izgleda da ga su ga studenti pitali za jokaru. ako je tako, onda je krivica samo na predragu sasi.

 

mislim da imaš opasan problem da skontaš šta bi dobar novinar trebalo da radi. bez uvrede. nije da mogu da te krivim jer u srbiji ta razlika nije baš primetna ko u nekim slobodnijim državama. dobar novinar treba da postavlja nezgodna pitanja i boli ga kurac dal će neko da se uvredi ili neće.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...