Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

 

 

kalinić maši fudbal jer za reprezentaciju ne igraš razmišljajući racionalno nego iz patriotizma, tako će i običan građanin sa kim se upoređuje nešto uraditi za državu ako oseća neki patriotizam, ako neće boleće ga kurac. ako je kalinić već prihvatio da igra onda nek ćuti i nek igra umesto što sere i upoređuje sebe milionera sa nekim ko radi na traci u draksmajeru za 30k dinara mesečno. 

 

uh hvala bogu da na forumu imamo iskusnog repstativca da kalini, a i forumu, objasni iz cega se igra za reprezentaciju.

 

ove vucicevske ideje o tome da gradjani treba da se zrtvuju za drzavu ne bih ni komentarisao. uopste ne znam dal je ceo post parodija nekih b92 kometara, nekakav koncept sta li je.

Edited by fancy claps
Link to comment

uh hvala bogu da na forumu imamo iskusnog repstativca da kalini, a i forumu, objasni iz cega se igra za reprezentaciju.

 

ove vucicevske ideje o tome da gradjani treba da se zrtvuju za drzavu ne bih ni komentarisao. uopste ne znam dal je ceo post parodija nekih b92 kometara, nekakav koncept sta li je.

 

ne, možda ćeš ti da mi objasniš zašto se igra za reprezentaciju?

 

ko je rekao da treba da se žrtvuju? ko hoće nek se žrtvuje ko neće ne mora. 

Link to comment

 

ko je rekao da treba da se žrtvuju? ko hoće nek se žrtvuje ko neće ne mora. 

 

ti. ti si rekao da treba da da primer gradjanima da urade nesto za drzavu.

Link to comment

nije tačno, evo izbi oči post prvi na strani.

 

u pravu si. izvinjvam se. nisi napisao da kalinic daje primer nego o paralelnoj situaciji.

 

u svakom slucaju, dobro je za raspravu o ovoj temi sto ju je kalinic postavio ko, izmedju ostalog, odnos prema drzavi.

Link to comment

Imam utisak da jedan deo forumaša ne zna šta znači biti sportista i profesionalno bavljenje sportom.

Igranje za reprezentaciju je privilegija a ne kuluk.

Niko ne tera igrače da se odazovu, najmanje navijači i javnost imaju pravona to. Ako sami igrači ne vide da igranje za reprezentaciju kudikamo više donosi nego što uzima, niko im to ne moze na silu nametnuti. Ali kad prodje karijera, šta će im ostati....

 

Uostalom, imaće vremena onoliko za odmor kad okače patike o klin :fantom:

Link to comment

Imam utisak da jedan deo forumaša ne zna šta znači biti sportista i profesionalno bavljenje sportom.

Igranje za reprezentaciju je privilegija a ne kuluk.

 

misim da je veci problem sto profesionalni sportisti i visegodisnji reprezentativci ne znaju sta su profesionalni sport i reprezentacija. i medju njima ima podeljenih misljeenja.

Link to comment

Imam utisak da jedan deo forumaša ne zna šta znači biti sportista i profesionalno bavljenje sportom.

Igranje za reprezentaciju je privilegija a ne kuluk.

Niko ne tera igrače da se odazovu, najmanje navijači i javnost imaju pravona to. Ako sami igrači ne vide da igranje za reprezentaciju kudikamo više donosi nego što uzima, niko im to ne moze na silu nametnuti. Ali kad prodje karijera, šta će im ostati....

 

Uostalom, imaće vremena onoliko za odmor kad okače patike o klin :fantom:

 

Jel ti stvarno ne vidis ili se toliko pravi lud? Pa ovde je glavna vest kada neko odustane od nekog takmicenja, razapinju ga svi uzduz i popreko, govna samo liju. I onda ti dodjes i pitas ko ga tera da igra :frust:

 

A ovo za profesionalno bavljenje sportom ti je Joe odgovorio. Smesan si skroz.

Link to comment

Sto, ja sam potpuno otvoren da cujem tvoje iskustvo iz bavljenja profesonalnim sportom i ucestvovanja u reprezentativnim akcijama.

ok, moze pm

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...