Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

edit: @Moća

 

Sve to stoji što je rekao, ali kada si javna ličnost koja je pozvana da predstavlja svoju zemlju, imaš malo veću odgovornost nego neki drugi, random, građanin. Hoću da kažem da to o čemu on priča baš i nije za poređenje sa radnim akcijama, a i nije baš da to radiš samo za državu već radiš i za sebe.

 

Kontam ga, ali se malo nespretno izrazio. 

Edited by copkillah
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Ovo kalina, po meni malo maši. Osnovno je pitanje da li "duguješ" celom "sistemu"?

Zači savezu, pa i državi?

Ne može se to postaviti tek tako, koliko me košta ta 2 meseca?

Nije njegov razvoj kroz mlade selekcije pao s marsa?

Pri tome, ja mislim da je pravo svakog da odabere hoće li da igra ze repku ili ne.

Samo je glupo ovo "pravdanje"...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ma po mom mišljenju ovo je više upućeno na to što polivaju govnima svakog ko odluči da jedne godine propusti takmičenje kao što su to uradili Jokić i Bobi a ne na one koji se uopšte ne pojavljuju  takvih nema.

Link to comment

Ovo kalina, po meni malo maši. Osnovno je pitanje da li "duguješ" celom "sistemu"?

Zači savezu, pa i državi?

Ne može se to postaviti tek tako, koliko me košta ta 2 meseca?

Nije njegov razvoj kroz mlade selekcije pao s marsa?

Pri tome, ja mislim da je pravo svakog da odabere hoće li da igra ze repku ili ne.

Samo je glupo ovo "pravdanje"...

 

....shit has hit the fan...

pa nikome nije palo s marsa nista, ako ces tako da gledas. kalinic isto tako tom sistemu mozda duguje sto nije video mladjih reprezentativnih selekcija i sto niko nije hteo da ga potpise do 22. godine dok su gurani ko zna koji likovi sa ko zna kojom vezom. nije to u kosarci ista drugacije nego u ostatku drustva. 

Link to comment

Reprezentacija nije drzava.

 

I kad vec tako plasticno gleda - ako ce dva meseca radne akcije da mi donese 100k godisnje javite mi gde da se prijavim.

 

Naravno. Kalenić se nalupetao najstrašnije, ali nije mu prvi put.

 

Zapravo njegov stav spram igranja za reprezentaciju je najbolje objašnjenje zašto ima ovolikih otkaza. 

Link to comment

Ma po mom mišljenju ovo je više upućeno na to što polivaju govnima svakog ko odluči da jedne godine propusti takmičenje kao što su to uradili Jokić i Bobi a ne na one koji se uopšte ne pojavljuju  takvih nema.

 

u pravu je, samo je promašio poređenja i to je to

Link to comment

U pravu je Kalina i treba ovako nesto da govore sportisti. I neka je uporedio ovako nespretno. Pa nek svaki treci polivac govnima pomisli, cekaj, dal bi ja sad umesto da odem na more ili bilo gde na odmor isao da se cimam bilo gde i bilo sta za dzabe, pa nek je moja zemnlja i moj narod, pa indirektno i moj interes...

 

Javnost je toliko postala kretenska u lecenju sopstvenih frustracija da meni nije jasno sto sportisto trpe sve to, sto ne napisu svi zajdeno jedno saopstenje i na fin nacin kazu mrs u picku materinu svi.

 

I pohvale za Kalinu sto je ovo rekao. Nazalost za to trebaju muda jer ce verovatno naici na svakakve reakcije. 

Link to comment

U pravu je Kalina i treba ovako nesto da govore sportisti. I neka je uporedio ovako nespretno. Pa nek svaki treci polivac govnima pomisli, cekaj, dal bi ja sad umesto da odem na more ili bilo gde na odmor isao da se cimam bilo gde i bilo sta za dzabe, pa nek je moja zemnlja i moj narod, pa indirektno i moj interes...

 

Javnost je toliko postala kretenska u lecenju sopstvenih frustracija da meni nije jasno sto sportisto trpe sve to, sto ne napisu svi zajdeno jedno saopstenje i na fin nacin kazu mrs u picku materinu svi.

 

I pohvale za Kalinu sto je ovo rekao. Nazalost za to trebaju muda jer ce verovatno naici na svakakve reakcije. 

 

Nisam baš u pućen u košarku toliko, ali mislim da bold nije tačan

Link to comment

Reprezentacija nije drzava.

 

ajde? a na sta se odnosi pojam "reprezentacija", cega reprezentacija? sto se dize drzavna zastava i svira drzavna himna? 

Link to comment

edit. @filozof Pa nije ako osvoje medalju. A to i nije bas tako lako. Plus im ni to cesto ne isplate, malo malo pa neko kaze da im savez duguje. A ovi na Univerzijadi mislim da ne dobijaju nista i ako uzmu zlato.

Edited by Timmy
Link to comment

Mislim da dobijaju određenu nadoknadu od saveza, bez obzira na rez.

A i većina je tada pod ugovorom sa klubom, tako da ne, nije za džabe.

Sa ostalim se slažem.

Link to comment

Imajte u vidu i gde bi Kalina sad bio da se nije odazivo pozivima. Ako je neko imao benefita od nastupa za reprezentaciju, to je on.

Jeste to muka, jeste napor dok svi ostali odmaraju, ali su benefiti kasnije višestruko veći.

Link to comment

Mislim da dobijaju određenu nadoknadu od saveza, bez obzira na rez.

A i većina je tada pod ugovorom sa klubom, tako da ne, nije za džabe.

Sa ostalim se slažem.

jedino sto oni dobijaju je nacionalna penzija, ako se izbore. veliko pitanje je da li dobijaju i zdravstveno osiguranje. jorovicu je reprezentacija direktno upropastila karieru, ni to ne treba da se zaboravi.

 

a to sto su pod ugovorom sa klubom ne vidim kakve veze ima, oni su placeni za rad u klubu. uzgred, u kosarci se ne placa 12 plata ec 10, pa ni to nije bas tehnicki taqcno sto si napisao.

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...