Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

1 misaoni eksperiment:

Zamislite slučaj da se Jokara odazove reprezentaciji,  dođe do sukoba na relaciji Pešić - Jokić. I Pešić otera potonjeg iz tima. 
Koga bi podržali?

 

Apstrahujte razlog svađe.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

kari ne bi forsirao debelog na 4 zbog nekog svog ortaka koji igra na 5, glupa su ti pitanja.

Brte, misaoni eksperiment je u pitanju, ne simulacija realnosti

 

esid: poenta je odnos prema selektoru u zavisnosti koji je 

Edited by Filozof manijak
Link to comment
6 hours ago, MiddleClass said:

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=10&dd=04&nav_id=1931828

 

Pešić: Nije pošteno da Srbija prisvaja medalje Jugoslavije

 

 

Kari :smiley_hail:

Pa nije za   medalje koje je osvojila SFRJ-a ali  one medalje i prvenstva koje je osvijila zajednica  Srbije i Crne Gore , Srbija itekako ima pravo da ih prisvaja, u tim ekipama su igrali  jedan ili dva  igraca po ekipi  koji su deklarisani kao prustalice nezavisne  Crne Gore, to su Drobnjak i Scepanovic  , ne znam sta je po tom pitanju Bulatovic a oni nisu bili bas noseci igraci tih reprezentacija.

Edited by Micko8
Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:

Nisam znao da je i Savanović imao sukob sa Pešićem, zar on nije otišao u nemačku zbog njega?
... Shiit has hit the fan

 

Savan je otisao u Bajern zbog Karija, da, i cenim da su dobro saradjivali jedno vreme, puklo je pred sam kraj, cini mi se da je Savanu umro otac i ovaj uzeo par slobodnih dana i propustio jednu utakmicu polufinala plejofa. Bajern tu ispao 3:0 od Trinkijerija, a Kari osuo paljbu po svima, izmedju ostalog i po Savanu jer je napustio ekipu. Tad su obojica zavrsila sa Bajernom.

 

Zajeban je karakter Kari, namcjor, morace igraci da nauce da se nose sa time.

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Pa nije za   medalje koje je osvojila SFRJ-a ali  one medalje i prvenstva koje je osvijila zajednica  Srbije i Crne Gore , Srbija itekako ima pravo da ih prisvaja, u tim ekipama su igrali  jedan ili dva  igraca po ekipi  koji su deklarisani kao prustalice nezavisne  Crne Gore, to su Drobnjak i Scepanovic  , ne znam sta je po tom pitanju Bulatovic a oni nisu bili bas noseci igraci tih reprezentacija.

Nije se Drobnjak nikad deklarisao za nezavisnu Crnu Goru.

Scepanovic jeste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...