Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Milutinov ne igra na turniru, to je zvanično, a novo je da je i Lazić out zbog povrede. Kaže Kokoškov da ih ima 13 trenutno i da će posle treninga večeras odlučiti kojih 12 će igrati turnir. 

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Znaci ovih 13, realno je da jedan od dvojca na poziciji 4 otpadne ukoliko je Avramovic spreman (posto se pisalo da ima neku povredu i nije igrao pripremnu sa Meksikom u Beogradu)

 

Micic, Teodosic, Jovic

Andjusic, Avramovic

Milosavljevic, Dobric

Bjelica, Kalinic, Davidovac/Ilic

Marjanovic, Petrusev

Link to comment

Davidovac i Kalinić najnormalnije igraju trojku tako da mogu da otpadnu i Dragan ili Anđušić. Meni su uz Ilića njih dvojica glavni kandidati.

Edited by Heaviside
Link to comment

Teodosić, Micić, Jović, Avramović, Anđušić, Milosavljević, Dobrić, Kalinić, Bjelica, Davidovac, Marjanović, Petrušev. 

Link to comment
9 minutes ago, MiddleClass said:

Ko moze da se prikljuci za OI osim Bogdana? Guduric i Lucic?

Bogdan ne vidim kako moze da igra. covek eno dve nedelje skakuce na jednoj nozi. mislim da ce on morati na oporavak nakon playoffa. i realno, onakav ni ne treba da igra. 

 

Milutinov je jos u teoriji tu, a treba nam ko nasusni leb. mozda Nedovic jer mislim da je on rekao samo da nece na turnir jer zbog kovida nije u treningu. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

jel Sportklub prenosi sve turnire?

 

izgleda sve osim najvažnijeg, to su prepustili ubogom Šarencu

 

 

Edited by levi
Link to comment
5 minutes ago, levi said:

jel Sportklub prenosi sve turnire?

 

izgleda sve osim najvažnijeg, to su prepustili ubogom Šarencu

 

 

 

Trebalo bi da prenosi, ali pitanje je na kojim kanalima pošto im ide Vimbldon. 

 

Sa druge strane RTS verovali ili ne prenosi Grčka-Kanada u utorak na sredu u 1. 

Link to comment
6 hours ago, freakns said:

mozda Nedovic

 

 

 

Quote

- Bio sam u stalnom kontaktu sa Igorom i doktorima. Objasnio sam im situaciju iz aprila i maja, tada nisam trenirao. Nisam mogao ništa da radim. Sada je bolja situacija, ali opet moram da mirujem, ne smem da treniram. I kada se oporavim skroz, biće mi potrebno da da se malo po malo vratim u sport. Zglob ću da sredim, ali ovo je druga stvar. Dogovorili smo se da preskočem kvalifikacioni turnir zbog zdravlja, pa ćemo videti da li ću biti spreman za Olimpijske igre. Videćemo posle 4. jula šta ćemo, da li ću biti potreban. Igor zna moje kvalitete, rekao je Nedović gostujući u emisiji “U obruču”.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...