Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Jebemu, zar nije bilo pametnije 16 ekipa u 4 grupe?¿ toliki anonimusi u smesnim sportovima ucestvuju  na OI i nije moglo jos 4 zemlje u top sportu. 

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    908

9 minutes ago, SaZakasnjenjem said:

Da, izbegli smo da dobijemo i Francuze. Plus ne možemo sa Amerikancima u četvrtfinalu.

Nije mogla francuska sa Amerima. Takav je postavljen žreb.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Leptejbo, pa nama će tekma sa Italijom/Litvanijom biti eliminaciona. Ako se trećeplasirani timovi rangiraju po koš razlici mi smo u kurcu jer su ove zveri u našoj grupi.

Pa?

 

Najbolje da dobijemo J.Sudan i idemo u 8. 

 

Litvanija/Italija su adekvatan protivnik za osminu finala.

 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Nije mogla francuska sa Amerima. Takav je postavljen žreb.

 

Jeste, u pravi si. Mea culpa.

Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Pa?

 

Najbolje da dobijemo J.Sudan i idemo u 8. 

 

Litvanija/Italija su adekvatan protivnik za osminu finala.

 


Cela grupa B ce otresti Japan i proći u top 8.

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Leptejbo, pa nama će tekma sa Italijom/Litvanijom biti eliminaciona. Ako se trećeplasirani timovi rangiraju po koš razlici mi smo u kurcu jer su ove zveri u našoj grupi.

Ne mora da znači. Timovi iz grupe A nemaju koga da nabiju 50 razlike a mi imamo Sudan. Kakva budalaština od sistema, za neverovati jbt. Zašto ne dve grupe od 6? 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, goofs said:


Cela grupa B ce otresti Japan i proći u top 8.

Verujem da mozemo da dobijemo Juzni Sudan sa mnogo vecom razlikom nego sto cemo da izgubimo od SAD-a.

 

A ako izgubimo od Litvanije/Italije, to ce biti minimalno.

 

Mozemo mi sa dobrim plusom izaci, a sta ce oni nesrecnici iz grupe A na primer, oni nemaju koga da nabiju?

 

Mislim imas da dobijes Litvaniju/Italiju i ides u 8 ili da hvatas 2 od 3 trece mesta, gde si u velikoj prednosti u odnosu na jednu grupu i imas Juzni Sudan da busis.

 

Pa kako zamisljas drugacije, dobili smo sve posteno, idemo da igramo.

Link to comment
4 minutes ago, mlatko said:

bolje 6 grupa od 2


sve je bolje od toga da se učesnici QF najvažnijeg turnira određuju na osnovu rezultata protiv različitih protivnika 

  • +1 3
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Ne mora da znači. Timovi iz grupe A nemaju koga da nabiju 50 razlike a mi imamo Sudan. Kakva budalaština od sistema, za neverovati jbt. Zašto ne dve grupe od 6? 

 

Pa da, ali i timove iz grupe A niko neće nabiti 50 razlike, a postoji i realna mogućnost da tamo tri tima imaju po 2:1 i jedan tim sa 0:3. Mi protiv Sudana moramo da nivelišemo ono što ćemo prosuti protiv Amera. Bukvalno sa porazom protiv Litvanije nismo više nosioci svoje sudbine.

 

Sistem je apsolutna katastrofa, ne znam šta je falilo onom starom sa 2x6 grupama? Smanjili su turnir za dve utakmice ovako, ali puno toga ostavili sreći, plus čuveno rangiranje ekipa koje ne igraju međusobno, sačuvaj me bože.

Link to comment
19 minutes ago, SaZakasnjenjem said:

Već vidim Italijane kako nas izbacuju sa turnira u trećem kolu.

Vreme je da ih odvalimo od zivota:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...