Jump to content
IGNORED

Istina(tm) o tiražu


pacey defender

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    29

  • Аврам Гојић

    17

  • luba

    12

  • Frank Pembleton

    11

Kurir
http://www.kurir-inf...i-clanak-509960
... a uporedo sa tim glavni urednik "Informera" dobija svoju emisliju cini mi se na Prvoj.
na Pink 2. bar je tako on najavio na svom tviteru
Dragan J. Vucicevic@djvucicevicEkskluzivna vest: Od nedelje 18. novembra na TV Pink 2 vodim tok sou 'Teska rec'! U prvoj emisiji jedan od gostiju premijer Ivica Dacic...

    Edited by Далибор
    Link to comment
    ... a uporedo sa tim glavni urednik "Informera" dobija svoju emisliju cini mi se na Prvoj.
    vucko lajv? pa prema tome ce glen(kve)bek da izgleda kao ljudsko bice. vuckovi preci su ispuzali iz vode u okolini innsmoutha.
    Link to comment

    Press nije dobro poslovao i ovo je očekivano. Mene zanima druga stvar: može li Mišković tek tako u roku od tri dana da ugasi list? Šta sa svim tim ljudima koji tamo rade? Je l' postoji pravno neki rok, neka likvidacija, nešto? Da li je inače radnik nekako zaštićen ako neki gazda odluči samo odjednom da ugasi firmu?

    Link to comment
    Press nije dobro poslovao i ovo je očekivano. Mene zanima druga stvar: može li Mišković tek tako u roku od tri dana da ugasi list? Šta sa svim tim ljudima koji tamo rade? Je l' postoji pravno neki rok, neka likvidacija, nešto? Da li je inače radnik nekako zaštićen ako neki gazda odluči samo odjednom da ugasi firmu?
    firma nije formalno ugasena. desilo se to da je Miskovic objavio (preko medija, druge komunikacije sa firmom nije ni bilo) da obustavlja finansijsku podrsku listu, nastavlja sa izmirivanjem dosadasnjih obaveza po kreditnim linijama i dugovima, kao i da novinarima ostavlja svoj osnivacki deo. nijedan deo tog saopstenja nema trenutno pravno i titularno dejstvo, posto, teorijski, zaposleni prvo treba da formiraju konzorcijum koji bi preuzeo deonice, a pre toga pravo prece kupovine imaju drugi akcionari cija skupstina tek treba da bude odrzana. posto su akcije bezvredne, to je besmislica.list nije ugasen nekim direktnim potezom, vec vise ne moze da nabavlja papir, simple as that, nema cime da se hrani rotacija. formalno pravno, sve je isto kao juce, osim sto novine ne mogu da izlaze, osim u RS - taj deo firme je pravno lice koje nema veze sa Beogradom i posluje u blagom plusu.a sta ce biti sa ljudima? odrasli su. snaci ce se vec nekako. kad radis kao serif u Dodz Sitiju povremeno ce te okrznuti neki metak, jbg Edited by Marko M. Dabovic
    Link to comment

    Join the conversation

    You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

    Guest
    Reply to this topic...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

    ×
    ×
    • Create New...