Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Lignje, ljuta kobaja, paprike, kuskus, nana, špinat. Gasim sa jogurt+harisa
 
IMG-b535c84f4ca26845352a6aa486794179-V.jpg
Ovo ti ispalo na laminat iz tanjira?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Da, maksi ima dosta dobrih stvari za kuvanje koje nisu standardne za srbiju, plus je ta njihova robna marka upola jeftinija od alternative

 

@banatjanin ja sam jamiev svedok. Idem redom po 15/30 minute meals i polako ucim da kuvam

Link to comment

Blago tebi, kod nas uvek konflikt oko novih stvari u tanjiru, bar jedno čeljade odbija da jede.

Ali zato ništa lepše u zimskim večerima od okrepljujuće supe od leblebija. Teroristi odu u krevet a matorci uživaju u pikantnom mixu povrća i leblebija uz blagi kick svežeg korijandera :piggy:

Link to comment

moj kolega i drugar, dizajner, ozenio se jednom vrednom i ektra preduzimljivom ukrajinkom. mala je opasna, naravno da kao i sve ruskinje/ukrajinke jako dobro zna sa nasim muskarcima, ali za razliku od vecine koje se tako udaju da bi yivele lagodno, ona samo juri biznis, ali ozbiljno, sve osmisljavaju, puno uce, jako puno rade.... i tako ona resi da vuk podje na tecaj poslasticarstva koji online drzi neki ruski velemajstor. vuk uplatio i sad nam svako malo stizu isleri, tartovi, pticija mleka itd... evo danas ovaj tart sa ganasom i slanom karamelom doneo, posto je i on krupniji no sto bi trebalo, a mala se skoro porodila i pokusava da povrati liniju te sve kolace, koje on svake veceri sprema kao domace zadatke, dele ili po komsiluku ili nam donosi u kanc. morala sam malo da probam, odlican je ispao, a uskoro krece sa vege kolacima, imaju i takav kurs, pa ce biti sve potaman. sve u svemu, ja sam jedna, i pored svega, srecna zena. mljac!

IMG_20200114_105148.jpg

Link to comment

y4mwbMBYCMMGt4uFrwEet68ywNDnwiXGOT5UQj4J

 

Potaž čorba od luka (1 srednja/veća glavica crnog, 1 praziluk, nekoliko čenova belog luka, sve grubo seckano pa na ulje, zatim dodao 1 krompir na sitnije kockice, so, biber, paršun, zalio vodom i kuvao 15-ak minuta, pa izblendirao). Ispržio slaninu i hleb za u čorbu plus kisele paprike iz tegle, handmade by dragica.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...