Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pa ja i apelujem da se svi parametri uzmu u obzir. detoks u utorak biggrin.png

sent from bubamoto


Detox se i radi na prelazu godišnjih doba, dakle negde od 20.03. Idealno.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

Imao sam neke neplanirane goste, koji nisu ješni pa sam morao da ih ispratim, pa onda...
Pre i posle...
IMG_20200107_164007479_HDR.jpgIMG_20200107_170035744_HDR.jpg



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

^Bio si temeljan, nema šta!

 

y4mBUdJuK2B5Rh33Syvog5PF7FeeRUrds96oUtdc

 

Pasta koju @I*m with the pilotsnije htela da proba: sa (slatko) graškom i mladim lukom (u kontrastu sa ) i dimljenom pastrmkom, spremljeno na puteru i u mleku, začinjeno majčinom dušicom.

Obično spremam sa svežom , a ovoga puta sa preostalom Fuzija pastom čije je deklarisano vreme pripreme 4 min - znachiiii može i nešto kraće.

Edited by Ras
Link to comment

ja u zr kupujem neku koju proizvode i pakuju u bajinoj basti. dosta smrljavo pakovanje, nema niceg sem deklaracije na providnoj kesi. poluzamrznute su. odlicne za paste, krompir u rerni itd... kod nas drugih nema.

Link to comment

svrljala sam netom pre par nedelja, i videla da u srbiji ima nekoliko proizvodjaca, al po prodavnicama mi promaknu. u ribarnici tropic videla sam natpis dimljena pastrmka 1250 kg. da uzmem kod njih, ako je svejedno? pre par godina skvadra je pakovala dimljenu pastrmku, to sam jela par puta, bila mi je ukusna, ali bilo je tad i posle nikad. 

 

nisam jae, gde se ovo prodaje?

Edited by darling
Link to comment

Poslednje što sam kupio je ta u Tropic ribarnici, poveće je pakovanje, ali korektno. Lepši i manji fileti su ti iz Bajine Bašte koje je nezvanova spomenula i njih sam kupovao u istoj Tropic ribarnici, ali ih sada ne nalazim.

Edited by Ras
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...