Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

kad god naletim na super, setim se daskovog i mladijnog francuskog supera s kotrljajucim r. :D

 

u mene proja, hrana nas velikh boginja. 

Edited by darling
Link to comment
On 2/5/2018 at 9:15 PM, Majo said:

Mogla si to sve da posadis u bastu, na prolece imas sto-dvesta kila brokolija i kutiju paste, da te bog vidi.

Brokoli je mnogo osetljiv .Eto kod mene u basti nije uspeo a zivim u Grocanskom kraju poznatom po poljoprivredi. I ja ga kupujem kao i prokelj a nije nimalo jeftin.

Edited by Niveamen
Link to comment
1 hour ago, Niveamen said:

Brokoli je mnogo osetljiv .Eto kod mene u basti nije uspeo a zivim u Grocanskom kraju poznatom po poljoprivredi. I ja ga kupujem kao i prokelj a nije nimalo jeftin.

Mozda je bolje da si probao sa Darling:)

Link to comment

to ti kazem...ja je snazno promovisem okolo,govorim tiho i nosim svoju kelerabu sa sobom :8_laughing:..obavezno naseckam na stapice i nosim u kesi na planinarenje za grickanje i umrem od smeha reakcijama ljudi kada im ponudim,mos misliti odusevljenja :4_joy:  kad svi drugi nude keksice i slatise  :4_joy:

Link to comment

kad smo kod geneticara - od svih glavica kupusa koje sam kupio u poslednjih deset i vise godina ovde, ako su dva korena bila jestiva ovde me seci. suvo, ljuto, presovan karton :dry:

zato, + za kelerabu!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...