Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

I meni je bilo sumnjivo al covekbod kog uzimam cili juce okacio slike velikih plodova dzinovskog jabucara iz plastenika. Jedino sto je njegov jos zelen.

Link to comment

ma ima naseg paradaiza ali iz plastenika ..ja kupujem iz Glozana ,,Doline,,

 

evo sad bas jedem sopsku salatu sa tim paradaizom,krastavcima iz Albanije,crnim lukom nemam pojma odakle i zlatarskim slanim sirom

i burgere od tikvica,mladog luka,sargarepe i ovcije kiselo mleko iz Novog Miloseva

Link to comment

jel to tvoj plastenik ?

 

i da, kakve veze ima što je iz plastenika, ako nije prskan, naravno da u ovo doba godine samo iz plastenika i može da bude na pijaci, a što pa baba ne bi imala plastenik   :P

 

I meni je bilo sumnjivo al covek od kog uzimam cili juce okacio slike velikih plodova dzinovskog jabucara iz plastenika. Jedino sto je njegov jos zelen.

 
 Ja bih vrlo rado posadio plastenik ispod prozora al u centru bg-a tako nesto je frowned upon  :s_d:
 
Meni isto svejedno da li je iz plastenika ili dvorista. 
Edited by katamaran
Link to comment

i meni je svejedno da l je iz plastenika ili iz baste,samo kazem ..a ne znam jel onda moze da se zove ,,domaci,, jer je meni to prva asocijacija na bastu ali je verovatno samo iz domaceg plastenika..

 

 

  sve ima mnogo veze i sa sortom a zadnjih nekoliko godina se sade bolje i ukusnije sorte..valjda su ljudi shvatili..kazem ja kupujem taj Glozanski dok ne dodje iz baste a onda vec imam par dobrih izvora..

Link to comment

sarmice u vinovoj lozi

ne znam da li je sto seih jedemo u kratkom vrem. periodu (dok se loza ne poprska) ili inace al to mi verovatno top 5 jela svih vremena

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...