Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

tarana.thumb.jpg.5f4ccb3b08c24d6a4c6288c3a4787264.jpg

 

tarana, mnogo tarane :piggy:

 

domaća, ručno pravljena, podlivana domaćom supom, kobaja isto moj rad, paprika iz Mužlje, paradajz kevin, luk pogačar i krompir iz Opova. jedino je ljuti Eruš Pišta kupovni.

 

brekćem, a treba da radim

 

 

  • +1 5
Link to comment

Moj otac ne moze bez sarme nikako, te mater napravi odredjenu kolicinu i zamrzne, da ima i leti da se pocasti. Ima i listove kupusa u zamrzivacu, zlu ne trebalo [emoji849]

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, aram said:

@Jumanji

pozdravite gospodina oca i prenesite mu moje izraze poštovanja

Takođe.

 

Ja sam to štekovanje sarme doveo do savršenstva. Kao što je poznato, svi imamo lonac koji je taman za sarmu, može i za druge stvari, ali za sarmu je sa-vr-šen.

E, kad krenem da motam sarme, ja u taj lonac prvo stavim jednu veliku kesu, onako da joj ivice savijem preko lonca. Onda složim sarmu po svim pravilima, suvo meso and all, ali je ne nabijam, nego ostavim onako maalkice mesta između sarmi. Onda sve krknem u zamrzivač na par sati ili evt. prekonoć.

Ujutru izvadim komplet kesu sa sarmama složenim u obliku lonca, vežem gore onu kesu i vratim u zamrzivač.

 

Sledeći put kad mi se pravi sarma, oljuštim kesu i sve dalje izgleda kao stavljanje patrone u aparat za kafu. :)

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...