Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bio sam odsutan celog dana, odigrah nesto jutros, al sipak. Sad listam ponudu od dve utakmice u tri reda i spazih u Meridianu: 21:30 Catalonia - Basque Country. Pa ako ne odigraju bratski GG GG, onda stvarno...  :D

Link to comment

Bruklin - Vasington manje od 206.5, singl u Balkanbetu za 50e, kvota1.85. Kod mojih 1.93 ali racunaju produzetke a to nije dobro u ovom slucaju. Napravio sam i neku lovu na racunu pa odigrao iz zezanja za 4 tisuce:

 

Memfis h2+2.5

Detroit 1

Klivlend 2

San Antonio 1 sa kvotom 1.05, mrzim ih ali sam morao da predjem kvotu 5, da bude 20 hiljada dobitak ako prodje :D

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

96:111, tacno 207 poena. Kad cekam vise u ovim mecevima gde je poznat pobednik nema poena u zadnjem minutu nikad a sad su Netsi smanjivali prednost jer im je to bilo od zivotne vaznosti pa su dali trojku i jedno od dva bacanja par sekundi pre kraja. Treba da se drzim velikih kvota, za to sam ipak maher a ovo je sve sranje jer se zavisi od necije kurcobolje, jebem ih u usta majmunska sve.

Link to comment

ja igrao over na grifina i cistu dvojku na cleveland (ne igra lillard) a onda se pojavila vest da je griffin out dve nedelje. sad bih igrao utah +3.5 ali mi je bezveze igrati dva tiketa

Link to comment

Od Katalonaca, Baskijaca i ostalih (Boston od 3:1 na 3:6...pukose 1:5 u trecoj trecini  :wacko: ) nije bilo vajde, al Washingtoni izvadise malo stvar:

 

sRFkTqX.png

 

:)

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/2, NBA 0/1, prodje City 5+, a imao sam i povracaj na dablu sa NBA strelcima, gde oba igraca nisu igrala(hahaha). Fudbal je dosao korektno. City je opravdao poverenje, mada bi mec mozda otisao i u 7+, da nije bilo promasenog penala. Chelsea fino, lepa je i kvota bila. Leverpool retardiran, kao i u vecini slucajeva, no posle je i Everton pao, te nije bilo razloga za nerviranje. NHL kilavo. Lagani over u Tampi, no nije dobro sto je jaci tiket pao. Boston je imao 3-1, na 10 minuta pre kraja, a onda je usledio neverovatni preokret. Bar da su otisli u produzetak, no oni do kraja primise 5 komada od za klasu slabije ekipe. Ovo bih definitivno stvrstao u grupu sumnjivih utakmica; desavaju se preokreti, no ovo deluje prilicno neverovatno. Phoenix se obrukao protiv Philadelphie. Ne da nisu probili hendikep, nego nisu ni pobedili. Metiljav decembar, ne secam se kilavije NHL i NBA sezone. Uleti poneki korektan dan, no dosta nelogicnih rezultata u kontinuitetu.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Toronto w1

 

Winnipeg-Pittsburgh 5+

 

Calgary-Edmonton 5+

 

Kvote, 1.47, 1.60, 1.47.

Fiks dolazi ocajno, no da probam Islanderse, protiv realno slabijeg Toronta. Winnipeg je jedan od boljih over timova. Moji Pingvini su sinoc zakazali sa golovima(ocekivano), te bi danas trebali odigrati efikasniju utakmicu. Calgary i Edmonton su ekipe koje redovno pratim, kada igram golove.

 

Prateci tiket, Dallas 5+, Chicago 5+, Colorado 5+. Kvota 3.60.

 

Strelci, J. Benn, Tarasenko, P. Kane i Tavares, Malkin, Gaudreau i Perry, Duchene, Little. Tri sistema 2/3 i spojen tiket.

 

 

NBA

 

Memphis-LA Lakers H1(-7.5)

 

Oklahoma-Denver H1(-10.5)

 

Kvote, 1.65, 1.65.

Memphis nije dobar, kao ranijih godina, no Lakersi su medju najgorim timovima u ligi. Oklahoma je odigrala los mec protiv Bullsa i ocekujem razvaljivanje danas. U Mozzartu su se ocigledno izleteli sa ovim hendikepom, dobro je sto sam odigrao ranije.

 

 

NFL

 

Atlanta-Carolina w2

Kansas-Cleveland w1

 

NY Jets-New England w2

Seattle-St. Louis w1

 

New Orleans-Jacksonville >51.5

Arizona-Green Bay >49.5

 

Kvote, 1.47, 1.79, 3.42.

Carolina je i dalje bez poraza, Kansas ima finu sezonu. Patriotsi imaju zanimljiv mec veceras, Seattle je izgleda nasao formu. Cim sam odigrao over na Jacksonville, prosle nedelje, otisli su u minus. Arizona-Green Bay sjajan mec u najavi, i ovde bi trebalo pasti dosta poena. 

Prvi dabl stavih u jacu grupu, ostalo i jeste prilicno sumnjivo.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Je sme Qingdao da zadrzi +12 na 7 minuta do kraja? Da li ce me kinezi nekad ispostovati kad odigram malo jaci ulog ili ce se ponoviti prica od pre 2-3 dana, kad su me oba tima prodala na kraju... I sad imam i Tianjin i vodili su 10+ ali sad gube 2 na dva i po minuta pre kraja, a ovi drugi ipak imaju solidnu prednost... Stay tuned! :D 

Link to comment

Jedni prosli a cuveni Tianjin me sjebao opet, i to ovaj put na sudijsku gresku. Pre toga su sami izgubili loptu na 112:111 nekih 5-6 sekundi pre kraja a onda krenuli da prave faulove jer nisu bili ni blizu bonusa, i kod drugog takvog faula sudije izvukle dva bacanja na sekund pre kraja nad nekim crncem, iako ga je lik faulirao namerno cim je ovaj dobio loptu. Ne da se usranom do potoka stici, dobar sam solidno na ovome ali mi pobeglo jos 20 000 na glupost.

 

hzjg7V0.jpg

 

veQkV6H.jpg

 

 

Jel moze Igokea nekim cudom da iznenadi Partizan? Mnogo mi ovih 4.10, cak i ako ne budu igrali kompletni, posto je Partizan do jaja nestabilan i uvek postoji mogucnost raspada.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...