Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

na majami ne stavljam over ni tuđim parama, gaje spor ritam, treba im petnaest sekundi da uopšte pogledaju ka košu, i ovaj hasan iskočio ko zna odakle, uvek može da zajebe over svojim mlataranjem oko obruča.

Link to comment

Sutra vredi probati na Sarapovu kvota 3.

 

 

Ja sam ovo mislio da igram za 5 hiljada, a tu cifru nisam uplatio vec neko vreme nego uglavnom par puta manje. Jebem li ga, mogla bi da dobije a ionako sam napravio ovih dana na lajvu neke pare pa cu verovatno probati da umnozim, nije realna kvota.

Link to comment

na majami ne stavljam over ni tuđim parama, gaje spor ritam, treba im petnaest sekundi da uopšte pogledaju ka košu, i ovaj hasan iskočio ko zna odakle, uvek može da zajebe over svojim mlataranjem oko obruča.

 

posle te utakmice sa čikagom su imali kod kuće milvoki i bilo je 102:109. da je 200 razmislio bih, pošto je 191, moram to da uzmem

Edited by theanswer
Link to comment

Sto je ovolika kvota na Filadelfiju? Ne pratim NBA, vidim da su i jedni i drugi blagi uzas, a kvota 2.65. Jel vredi pokusati na ovim mojim olimpijskim tiketima il nije vredno ni toga?

Link to comment

Minnesota ima problema sa povredjenim igracima, skoro od starta sezone. Ni sada nisu kompletni, no bar se Pekovic oporavio(odigrao 5 meceva, nakon duze pauze). Philadelphia je jednostavno losa, pa su zato i autsajderi. Gostima je odavno propala sezona, pa je pitanje, kakav ce imati pristup mecu. Gde nadje bas ovu utakmicu. :lolol:

Link to comment

Pa gledam da odigram nesto da se ne ispustim a nemam ideja, pa spazih da se namerio gori na losijeg uz kvotu 2.65. Odigrao mesano sa NHLom (Colorado 6+, Anaheim 6+), dodao Murreya 2, S. Lagunu GG II pol i N. England 2. Kvota 168, ulog UNDER pola piva, verovatnoca UNDER 0. :D

Sad cu verovatno da se nateram da odigram nesto od ove NHL ponude. Teske su muke kladionicarske. :(

Link to comment

Odigrao danas Francuze rukomet pa sad prebacujem na Portland -3.5 @4.5. Moram da probam po toj kvoti. Batum ce najverovatnije igrati, Lilard je nalozen da dokaze da je all-star, Oldridz je car. Jeste Atlanta favorit i igraju odlicno ali dobice ih neko vec a deluje mi da bi to mogao da bude Portland.

Link to comment

Estudiantes LP - Gimnasia LP, Torneos De Verano 2015. Da oba tima daju gol (sto se u njihovim utakmicama desava gootovo svake prestupne godine) Maxbet ceni 2.60. Pripremna, prijateljska utakmica. Dodacu opet S. Lagunu , ovog puta da dva gola i GG (kvota 3.51...verovatno ce biti 0-1 cim sam ja navalio na golove :D ). Ukupna kvota 9.13.

Link to comment

Singl samo dve hiljade na Sarapovu, nisam nasao nigde kvotu 3 i skenjao se jer je palo. Uplaceno po 2.85 u Balkan betu. Osim toga, hiljadu na Cikako u gostima protiv Finiksa, prevelika mi bila kvota 3. Mislim da ce Rouz doci manje od 19.5 ali to nisam odigrao.

 

Danas sam tako nesrecno padao na lajv tenisu da je to prosto jezivo, igraci na koje sam igrao su imali zajedno jedno milion neiskoriscenih brejk lopti, vodili ubedljivo pa gubili, sto sranja se desavalo... zato Sarapova i Cikago dolaze :D

Link to comment

I naravno Dalas šutira 20 posto iz igre, koja smejurija sunce ti jebem

 

Jebo vas Rondo i onaj koji vam ga je doveo

 

Majami 23, Dalas 17 posto. SEDAMNAEST vam majki jebem. Samo ja mogu ovako nešto da odigram. 

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...