Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Treba mi da Barsa B da gol na jednom tiketu (manjem), a Las Palmas na drugom (veci) za izlaz. Branio sam ali lepo bi bilo da bar nesto udje.

 

EDIT: Nisu izgleda lepo procitali post; umesto Las Palmasa dade Osasuna. :huh:

Edited by Nesh
Link to comment

Na kraju, nista. Barsa prima 7 komada ali ja sam igrao GG i Valjadolid daje 2 gola. Las Palmas poslednjih 15tak minuta sa igracem vise i nista. I tu sam igrao Las Palmas daje 2 gola i GG. Ne daju dusmani! :mad:

 

 

 

 

new-picture.png

 

new-picture-2.png

 

 

 

 

 

No, dobro uspeo sam nekako da branim uzivo na 2:0 za Valjadolid i na 1:1 ovu drugu, pa nije bas skroz tropa.

 

Sutra su gotovi! :sleep:

Link to comment

Liverpul-Arsenal:

 

GG - 1.58

GG GG - 11.5

 

 

Hteo prvo standardno prvo i drugo GG (kvote 3.9 i 3.1), al sam ipak resio da probam onos to sam vec pisao i umesto toga odigram samo GG. Malo sam povecao uplatu za GG GG, a za toliko smanjio GG (manje nego zbirno prvoGG i drugoGG). Pa da vidimo da li je ovako bolje :)

 

 

Inace, mislim da je 1.58 poklon kvota za GG.

 

 

Udje lepo sve :)

 

 

Isto sam odigrao na Santiago - Palestino iste i kvote.

 

Mislio sam da je tekma u 11 i pustim sad da vidim, kad ono traje uveliko i vec je 1:2. Ostaje jos da udje i u drugom za savrsen dan. Mada je i do sada odlicno :)

Edited by Timmy
Link to comment

E lude tekme. Cak 1:6 na kraju. Ostaje zal sto Santiago ne dade gol u drugom. Imali su vise napada i vise suteva ka golu, al pukose 5 razlike. Jbga, ne moze nikako sve da udje...

Link to comment

Ne čitaš moje postove :) pisao sam tamo pred tu tekmu u Vašingtonu da se vraća samo da će igrati limited minutes. Ta restrikcija izgleda više nije na snazi :D

Link to comment

da setio sam se posle tvog posta. jebiga, nije mi zapao za oko zbog malo poena. nebitno, dosao je shabazz. izdominirao je 3. cetvrtinu.

 

 

dosao mi tiket sa shabazzom i calderonom. 

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1(ponovo sam imao tiket, gde su oba meca otisla u OT, odnosno kvote 1), NFL 0/2. Dodjose golovi gde treba. Egzibicioni sa 15 parova i kvotom oko 90, pao na Newcastle 1X. Ponekad mi nije jasno, kako ljudi naprave tikete, sa onako velikim kvotama, koji izadju, tja. Jedan nekompletan NHL tiket, i povracaj na drugom. NFL je dosao uzasno. New England izgubio poluvreme, od verovatno najgoreg tima lige, tu je i kombo pao. Ravensi mi tek nisu jasni, tj. njihov napad. Lepo je krenulo, no NFL nije dopustio da bude i korisno.

 

 

Fudbal

 

Stoke-Chelsea w2

Juventus-Napoli w1

 

Kvota 1.66. Super kup igraju Juventus i Napoli. Ocekujem da Juventus pokaze, ko je glavni kod kuce. Chelsea ima City "za vratom", te ne verujem da ce dopustiti jos jedan kiks.

 

 

NHL

 

Florida-Pittsburgh w2

Los Angeles-Calgary w1

 

Washington-Ottawa 5+

Vancouver-Arizona w1

 

Kvote, 2.15, 2.12. Pingvini su dobili Floridu, u Pittsburghu, u subotu. Domaci su defanzivna ekipa, gosti umeju odigrati dobro, u oba pravca, pa ne vidim razlog, zasto ne bih ponovo probao na Pittsburgh. Kingsi u prilici da stabiliziju formu. Jos uvek imaju los procenat realizacije sansi, no to ce verovatno leci na svoje mesto, do doigravanja. Washington i Ottawa imaju dosta ofanzivnog potencijala, a fiks je maglovit. Canucksi tek sto su prekinuli los trend. Arizona u jos goroj formi. Vancouver ce pokusati da se revansira, za 0-5 blamazu, u Vancouveru, od pre par nedelja. Prvi tiket, stavih u grupu jacih.

 

 

Kosarka

 

MZT-Zvezda w2

Dallas-Atlanta w1

Golden State-Sacramento w1

 

Houston-Portland P>98.5

 

Kvote, 1.54, 1.85. Ja o evropskim ligama i ne znam previse, no vidim da Zvezda ima sve pobede. Pojacani Dallas, te sjajni Golden State u fiksu. Vreme je za nalet overa, nakon kilavih meceva, par dana unazad, te probah ove moje, protiv odlicnog Portlanda. Poluvreme over, za manji ulog. Ko jos zeli da gleda defanzivne tekme, tokom praznika. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

ne igra rendolf i ne igra oldridž. probati sa konlijem možda i lilardom. iz istog razloga probati h2 na jutu na 9,5. šarlot mi miriše na p plus. san antonio ću isto probati keca na 2,05 vraća se parker i igraće neke minute iako ne uobičajene

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...